התחזקות בדת

התחזקות בדת עם משפחה חילונית – איך עושים זאת נכון?

התחזקות בדת היא תהליך שמחולל שינוי דרמטי בחיים שלנו. אבל מה קורה אם אנחנו משתייכים למשפחה חילונית? ומה קורה אם ההורים או בני משפחה אחרים רואים בעין עקומה את ההתחזקות שלנו? אכן אתגר לא קל. אבל אפשר בהחלט לצלוח את האתגר הזה נכון. בואו ונראה מה חשוב לדעת וכיצד נכון להתקדם.

כך עושים את זה נכון

  1. לפני הכול עלינו לזכור כי התחזקות בדת היא דבר נכון וחיובי. הידיעה הזו נותנת לנו את הכוח לצלוח את הדרך הזו בצורה טובה ונכונה על פי רצון בורא עולם. עלינו להתמקד כל העת ברצונו יתברך. מה הוא רוצה שנעשה במהלך הבא שלנו?
  2. חשוב להיות מודעים שיש רבנים רבים שיכולים לכוון אותנו ולתת לנו עצות. הנוטל עצה מן הזקנים אינו נכשל. אם נקבל עצה טובה נדע איך להתקדם וכיצד לא לטעות.
  3. כיבוד הורים היא אחת מהמצוות החשובות ביותר. וגם אם ההורים אינם שומרי תורה ומצוות המצווה בעינה עומדת. לכן לעולם לא נשרוף גשרים ולא נלך ראש בראש. נזכור לכבד את ההורים ואת החיים שלהם.
  4. החיים הרוחניים שלנו הם הדבר היקר ביותר שלנו. לכן גם לא נוותר על התחזקות בדת בגלל המשפחה. עצה מרב יכולה לעזור לנו לנווט את עצמנו נכון בדרך כדי לא להזיק למשפחה ולא לצער אותה, ומנגד לא לעמוד על מקום אחד.
  5. תפילה היא כוח. נכון להתפלל ולזכור כי בורא העולם הוא זה שנתן לנו משפחה חילונית לצד רצון וכמיהה להתחזק בדת. הוא זה שיכול לכוון אותנו ולתת לנו את הכוחות לעבור את התהליך הזה נכון לפי רצונו.

> למידע חיוני ופרטים נוספים בקרו באתר אקשיבה!

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מיהו אדם טל?
כללי
miko

מיהו אדם טל?

היום כמעט כולם שמעו כבר על אדם טל, היות והוא הופיע בכמות עצומה של תוכניות טלוויזיה, כתבות בעיתונים, סרטונים במדיות החברתיות השונות וכדומה. מדובר למעשה

קרא עוד »