טיפול זוגי בעקבות בגידה

טיפול זוגי בעקבות בגידה – לא חייבים לזרוק הכל לפח

כאשר אחד מבני הזוג שומע – בין אם מהבן\בת זוג ובין אם דרך אדם אחר – שהצד השני במערכת היחסים בגד, מדובר על ידיעה שהיא בגדר רעם ביום בהיר. גורם בודד אשר בכוחו לטלטל את כל המערכת מהיסוד.

בגידה מסבה נזק אדיר למערכת היחסים, נזק שאיננו מסתכם רק בבגידה הגופנית, וכולל גם פגיעה רגשית עוצמתית ובעיקר פגיעה באמון של הצד השני במערכת היחסים.

יחד עם זאת, חשוב שתדעו שבגידה לא בהכרח מעידה על סופה של מערכת היחסים, ושבעזרת טיפול זוגי באתר של נעמה רגב, אתם יכולים להתגבר על המשבר ולהשאיר אותו הרחק מאחוריכם.

מדוע חשוב לפנות לקבלת טיפול זוגי בעקבות בגידה?

  • כדי לשקם את מערכת היחסים – אחרי שמתגלה שהייתה בגידה, מדובר בנקודת בחירה עבור שני הצדדים במערכת היחסים. זאת צומת דרכים שבמסגרתה יש להם הזדמנות להחליט האם הם מפרקים את החבילה, או מנצלים את התקרית על מנת לפתוח דף חדש. בעקבות הפגיעה באמון, מדובר בתהליך שקשה מאוד לעבור אותו ללא ליווי מקצועי, ולכן חשוב לפנות ליועצת זוגית.
  • כדי להציף בעיות נוספות – בניגוד למה שרוב האנשים חושבים, כמעט תמיד בגידה איננה נובעת מתוך איזשהו צורך גופני שלא בא על סיפוקו, אלא דווקא מתוך מחסור במימוש צרכים רגשיים או רוחניים. בגידה היא נקודת שבר, אשר בעזרת יועצת זוגית יכולה להפוך להזדמנות של צמיחה עבור בני הזוג.
  • בשביל הילדים – אם מערכת היחסים כוללת ילדים משותפים, חשוב להבין כי בגידה מטלטלת את העולם שלהם מן היסוד. לכן, בין אם אחרי בגידה בני הזוג מחליטים לנסות לשקם את מערכת היחסים או להיפרד, חשוב לפנות אל טיפול זוגי בעקבות בגידה, על מנת לבנות רמה מסוימת של אמון הדדי, לפחות בשביל הילדים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

ציוד כושר שאתם חייבים אצלכם בבית
Uncategorized
miko

ציוד כושר שאתם חייבים אצלכם בבית

עשיית כושר חשובה מאוד לבריאות, לשמירה/להפחתה במשקל, לשיפור המערכת החיסונית בגוף, זרימת הדם ועוד. אורח חיים בריא יותר מתחיל בבסיסו בתזונה נכונה ועשיית ספורט. יש

קרא עוד »