ארגז חול לחתולים

מה כדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים ארגז חול לחתול

לאחר שמצאתם את החתול המושלם, זה שיישב עליכם ויגרגר בהנאה ללא הפסקה תוך כדי שאתם מלטפים אותו עוד ועוד, הגיע הזמן לקנות את הציוד שיאפשר לו להרגיש בבית.

אלא אם כן יש לכם חתול שיכול לצאת לטיול בחוץ, החתול שלכם יהיה זקוק למקום שבו הוא יוכל לעשות את הצרכים שלו בנינוחות – ולשם כך אתם צריכים לקנות ארגז חול לחתול.

במאמר זה נספר לכם אילו גורמים אתם צריכים לקחת בחשבון במסגרת רכישת ארגז חול לחתול.

  1. גודל הארגז

בעוד שזה נשמע כמו דבר מובן מאליו, הרבה בעלי חתולים מתעלמים ממאפיין הגודל של ארגז החול לחתולים, ופשוט מניחים שכל החתולים באותו הגודל, לכן אין חשיבות לגודל הארגז.

אז נכון שההבדלים בגדלים בין חתולים אינם דרמטיים עבורכם, אבל עבור החתול יש הבדל גדול בין ארגז קטן שבו הוא יוכל לעשות את הצרכים שלו, אבל לא ירגיש בנוח, לבין ארגז גדול שבו הוא יוכל להסתובב, לרחרח ומדי פעם גם לחפור ולהעיף חול לכל עבר.

  1. ארגז עם קירות גבוהים – כאמור, אחד מהתחביבים של חתולים הוא לחפור בחול ולכסות את הצרכים שלה, תוך כדי שהם מעיפים גרגירי חול לכל עבר. בדיוק מסיבה זו, חשוב שתבחרו ארגז חול לחתול עם קירות גבוהים, כדי שהחתול שלכם יוכל ליהנות מפעולות הניקיון שלו, אך מבלי לגרום לכם לבצע עבודות ניקיון מיותרות.
  2. תתחשבו בהרגלים של החתול שלכם – יש חתולים שאוהבים להסתובב במרחב שבו הם עושים קקי ופיפי, ויש כאלה שמעדיפים דווקא מרחב קטן ואינטימי יותר, ואפילו כזה שנמצא מוסתר יחסית לשאר החפצים בבית. התחשבות בהרגלים של החתול שלכם תעזור לכם לוודא שהחתול שלכם ישתמש בארגז החול ולא יחפש בתי שימוש חלופיים ברחבי הבית שלכם

קראו עוד על: אוכל לחתולים באתר כיף לחיות

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מיהו אדם טל?
כללי
miko

מיהו אדם טל?

היום כמעט כולם שמעו כבר על אדם טל, היות והוא הופיע בכמות עצומה של תוכניות טלוויזיה, כתבות בעיתונים, סרטונים במדיות החברתיות השונות וכדומה. מדובר למעשה

קרא עוד »