הטרדה טלפונית

הטרדה טלפונית – את מי תובעים ואיך להתחיל

אנשים רבים כלל לא מודעים לעובדה כי גם הטרדה דרך הטלפון נחשבת הטרדה לכל דבר ועניין בגינה ניתן להרשיע לעונש מאסר של עד שלוש שנים. כל שיחה, הודעה קולית, העברת סרטון או הטרדה כלשהי שעוברת דרך הטלפון יכולה להיות בסיס לתביעה של ממש. חשוב להדגיש ולומר כי לא כל שיחה או הודעה מעט בעייתית תיחשב להטרדה, ישנם כמה קריטריונים ברורים על מנת לתבוע על הטרדה בטלפון. ברוב המקרים של הטרדה טלפונית, הנתבעים מקבלים עונשים קלים או צו הרחקה מהתובע. במקרים נוספים ניתן לדרוש פיצוי כספי הולם מהמטריד ובמקרים נדירים הדבר מגיע לכדי מאסר בפועל. על כן במידה והטרידו או מטרידים אתכם דרך הטלפון, חשוב לדעת כי ניתן לתבוע את אותו מטריד ולשים סוף להתנהגותו.

לא כל שיחה קשה וצורמת נחשבת הטרדה טלפונית

רגע לפני שאתם ממהרים להחליט לתבוע את המטריד הטלפוני שלכם, חשוב להתייעץ עם עורך דין מקצועי ומיומן בתחום על מנת שיצליח לייעץ האם אכן ניתן לתבוע. כפי שציינו לעיל לא כל שיחה קשה וצורמת נחשבת להטרדה טלפונית ולכן חשוב לוודא עם עורך דין כי הקריטריונים אשר מגדירים שיחת הטרדה אכן נחצו ויש עילה לתביעה. בעזרת סיועו של עורך דין מקצועי ומיומן בתחום אשר מכיר היטב את כל הפרטים הרלוונטיים בחוקה תוכלו לשים סוף למטריד הטלפוני שלכם ואף ליהנות מפיצוי כספי הולם.

תביעת הטרדה טלפונית מסוגלת להרשיע את הנתבע ולחייבו בשלוש שנות מאסר בפועל!

לכן, חשוב לדעת לבחור נכון את עורך הדין שלכם. לא כל עורך דין ידע לסייע לכם על הצד הטוב ביותר בהתמודדות עם מטריד טלפוני, ישנם עורכי דין מנוסים ומקצועיים בתחום זה אשר עברו לא מעט תביעות דומות והם יוכלו לסייע לכם באופן מיטבי.

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי בתחום? פנו לעו"ד גיל באיער

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מיהו אדם טל?
כללי
miko

מיהו אדם טל?

היום כמעט כולם שמעו כבר על אדם טל, היות והוא הופיע בכמות עצומה של תוכניות טלוויזיה, כתבות בעיתונים, סרטונים במדיות החברתיות השונות וכדומה. מדובר למעשה

קרא עוד »