חדר מלח

איך להתמודד עם מתחים בעקבות משבר הקורונה

מעבר לנזקים הגדולים הבריאותיים שהביא איתו משבר הקורונה העולמי וכמובן הנזקים הכלכליים שכולנו מכירים, יש עוד תחום שבו נצפו לא מעט נזקים ועליו מדברים הרבה פחות וזהו הנושא של בריאות הנפש. מאז פרוץ המשבר, נראה כי עלו האחוזים של הפרעות ומחלות נפשיות שהתפרצו והרבה יותר אנשים ניגשו לבקש עזרה בעניין הזה. כמו כן, הרבה יותר אנשים דיווחו על עלייה במפלס המתח והחרדה, מה שבהחלט יכול לפגוע באיכות החיים וקורה בקנה מידה גדול הרבה יותר. חשוב להבין כי אתם מרגישים ככה אתם בהחלט צריכים לדאוג לעצמכם ויש כמה דברים שתוכלו לעשות בתקופה הזו כדי לפתור את הבעיה. הנה 3 רעיונות שבהחלט שווה לנסות.

חדר מלח

דרך מצוינת להירגע ולפרוק מתחים והיתרון המשמעותי כאן שניתן לעשות את זה בלי להתקהל ואפילו בלי להיות עם עוד אדם בחדר. חדר מלח עשוי כולו מלח המשתחרר לאוויר בטמפרטורה מסוימת בזמן הישיבה בו. השחרור הזה יוצר אווירה מרגיעה ונינוחה שבהחלט נמשכת לזמן ארוך ומשחררת לחצים באופן אידיאלי. מעבר לכך החדרים לרוב מאובזרים בתאורה מעומעמת ומוזיקה מרגיעה ומדובר בהחלט בחוויה מיוחדת.

וואטסו

וואטסו הוא טיפול ייחודי שפותח למעשה משיטת השיאצו, רק שהוא נעשה כל כולו במים. בשיטה זו מטפל מקצועי מחזיק אתכם על פני המים ומניע אתכם באופן מרגיע המדמה תנועות של עובר ברחם תוך עיסוי מרגיע ונעים. מדובר בדרך נהדרת להתמודדות עם מתחים, כזו שגם נותנת כלים לרגיעה גם לאחר הטיפול.

דיקור סיני

דיקור סיני היא שיטת טיפול עתיקת יומין שביכולתה למעשה להקל על מגוון של בעיות ומצבים רפואיים, החל מבעיות וחוליים פיזיים ועד לאתגרים נפשיים. רבים נעזרים בשיטה הזו על מנת להקל על מצבים של מתח וחרדה ויש מטפלים מקצועיים שמתמחים בדיוק בעניין הזה ויודעים איך לבחור בנקודות הנכונות כדאי לאפשר פריקת מתח.

לסיכום, חשוב לנו לומר שאם גם אתם סובלים ממתח וחרדה בעקבות משבר הקורונה, אל תזניחו את הטיפול בעניין. גשו עוד היום לאיש מקצוע ומצאו את הדרכים המתאימות לכם כדי להגיע להקלה המיוחלת שאתם כל כך צריכים.  

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: