לכידת עכברים

לכידת עכברים – איך לעשות את זה בצורה יעילה

זה מדהים המרחק הגדול הזה שבין האהבה של בני האדם למיקי מאוס לבין השנאה והפחד ממכרסמים שהם למעשה עכבר, כאשר בהם הם פוגשים. אנשים לא אוהבים עכברים, ברובם, והוא נחשב למזיק שאותו מנסים מן הבית להרחיק. רק, איך עושים את זה באופן יעיל?

הזמינו עכשיו הדברת מכרסמים >>>>

הדרך הכי טובה ללכידת עכבר

אז שמתם לב כי יש סימנים של צואה קטנטנה ושחורה בארון האכל, וכי יש סימנים של כרסום באריזות השונות של האוכל שנמצאות במזווה? מזל טוב! יש לכם מכרסם אחד או יותר שמתחבאים להם ברחבי הבית. זה חשוב מאוד שלא להשאיר מכרסם בסביבה הביתית כי הם גם מעבירים מחלות, והם רק ימשיכו להתרבות כאשר לאלה לא מפריעים. מה עושים? עוברים אל מצב של הרחקה על ידי לכידה, ואת זה עושים עם רכישה של מלכודות המיועדות למכרסמים. לאחר הלכידה ניתן לשחרר את העכבר בסביבה שיותר מתאימה עבורו, ולחזור של השגרה ללא חשש מעברים קטנים ומקפצים.

פלא חברה להדברה עומדת לשירותכם >>>

עובדים בשיטת המניעה

בפעם הבאה, על מנת שלא תהיה אחת כזו ולא תצטרכו להיפגש פנים אל מול עכבר, הדרך הכי טובה שלא יהיו עכברים בבית היא פשוט על ידי שמירה של הבית נקי וללא שאריות של אוכל שנמצאות מכל עבר הקוראות לעכבר לבוא לארוחה. מעבר לכך, כל דבר מאכל שנמצא בתוך מזווה תמיד רצוי לשמור בורה אטומה, כך שעכבר לא יכול למצוא את הדרך לשם ולהתחיל לכרסם את דרכו פנימה. לבסוף, אם אתם אוהבים חיות, הדרך הכי יעילה למניעת הופעתם של עכברים בסביבה נעשית על ידי הצבה של חתול או שניים. זו גם חיה שכיף מאוד לחיות איתה, וגם כזו שתתענג על לכידה של עכברים ושאר מזיקים שיכולים להיות בשטח הביתי.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

מהו חיסון משושה לגורים?

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מאמצים כלב ומגדלים אותו, ברור מדוע אתם תוהים איך תוכלו לדאוג לו בצורה הכי טובה שאפשר. כדאי לדעת שיש

קרא עוד »
Uncategorized
miko

השכרת יאכטות – למי זה מתאים?

כמעט כל אחד יכול להרוויח מהאופציה של השכרת יאכטות, מאחר ומדובר על הדרך המושלמת ביותר לחגוג כל סוג של אירוע. אם בעבר רוב האנשים בחרו

קרא עוד »