קוסנולה לבית

כל הסיבות לא לנקות את ספת העור שלכם באופן עצמאי

קיימים סוגים רבים של עור כמו עור אימפלה, עור הפוך ודרגים רבים של העור שלמעשה אינו סוג אחיד של עור. תכשירי ניקוי הם ייעודיים לעור זה או אחר ולפעמים עלולים ליצור נזק לעור אחר. לכן ההנחיה הכללית היא להיעזר באנשי מקצוע.

ניקוי ספת העור על ידי אנשי מקצוע

מי שמיומן בתחום ניקוי ספות עור ועוסק בכך שנים רבות מגיע לביתו של הלקוח ובוחן את הספה כדי לאבחן את סוג העור ובהתאם לכך הוא מבצע את העבודה הנדרשת באמצעות החומרים שהם יהיו המתאימים ביותר.

תשומת לב מיוחדת ניתנת לנושא הכתמים. באופן כללי כשמדובר בספות עור רצוי לבצע ניקוי של ספת העור או הכורסאות מיד לאחר שנשפך עליהם חומר כלשהו וזאת באמצעות מטלית לחה. כל השהייה של החומר לפרקי זמן ארוכים, תיצור לאחר מכן קושי בהורדה שלו.

המקצוענים מנקים הזהירות את כל הלכלוך שמצטבר מתחת למושבי הספות ובכל פינה אפשרית כדי ליצור משטחים ומושבים נקיים לחלוטין. ההמלצה היא לבצע ניקיון מאסיבי מסוג זה אחת לשנה או לשנתיים כדי לחיות בסביבה נקייה.

ניקוי של ספות מיוחדות

ספה מעור הפוך דורשת טיפול מיוחד כיוון שאין אפשרות לנקות אותה באמצעות חומרים שמכילים לחות ולכן משתמשים בתרסיס ולאחר מכן משפשפים מעט בנייר זכוכית עדין. מנקים במברשת תמיד לכיוון אחד בלבד ולעיתים מטפלים נקודתית באמצעות חומץ לבן, או מחק של עפרונות.

כשמדובר בספה מעור לבן מבצעים בשלב הראשון בדיקה מדגמית ובוחנים את השפעת החומר על העור הלבן במיקום פנימי ואם אין השלכות שליליות ממשיכים בניקוי הכללי. אין כל אפשרות לבצע באמצעות המכשור וחומרי הניקוי הביתיים, ניקוי כה עוצמתי כמו ניקיון ספות מקצועי!

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: