ציוד כושר שאתם חייבים אצלכם בבית

ציוד כושר שאתם חייבים אצלכם בבית

עשיית כושר חשובה מאוד לבריאות, לשמירה/להפחתה במשקל, לשיפור המערכת החיסונית בגוף, זרימת הדם ועוד. אורח חיים בריא יותר מתחיל בבסיסו בתזונה נכונה ועשיית ספורט. יש אנשים המעדיפים להתאמן בחדר הכושר, לשלם דמי מנוי חודשיים ולהרגיש את החוויה שבאימון עם עוד הרבה אנשים אחרים. לעומתם, יש אנשים המעדיפים להתאמן בבית באופן פרטי יותר, עם הטלוויזיה או המוסיקה המועדפת ברקע ובתקנים שרק הם ו/או בני המשפחה עושים בהם שימוש.

אי אפשר להכניס בבית את כל המתקנים:

אם אין לכם חדר גדול ופנוי בבית שאתם מתכוונים להפוך אותו לחדר הכושר הפרטי שלכם – הרי שסביר להניח שלא תוכלו להכניס מתקנים רבים ואולי אפילו לא מתקנים גדולים בהכרח. משום כך נציג בפניכם כמה אופציות טובות לציוד כושר שכדאי לרכוש לבית ואתם תוכלו לבחור מה תוכלו להכניס הביתה ומה לא:

  • מסלול ריצה/אליפטיקל – מכשיר כושר מומלץ לכל מתאמן. מדובר בשני מכשירים שונים לפעילות אירובית שונה אך שניהם מאפשרים לנו פעילות המיועדת בעיקר לשיפור הסיבולת והפחתת קלוריות, חיטוב ועיצוב הגוף ומאפשרים סוגים שונים של אימונים עליהם. בדרך כלל לא יהיה לנו מקום בבית לשניהם לכן מומלץ לרכוש לפחות מסלול ריצה מתקפל לבית כדי שלא ישעמם לכם ובאמת תתאמנו עליו.
  • אופני כושר – אופני כושר ביתיים זה מכשיר נהדר שניתן לשרוף קלוריות, לשפר סיבולת לב ריאה ולחזק את הרגליים והגב התחתון. מומלץ בכל בית.
  • ספת כושר – מדובר במכשיר קטן יותר ופחות יקר מהאחרים ולכן מומלץ מאוד. ניתן לעשות עליו בעיקר אימוני משקולות חופשיים, כפיפות בטן ועוד.
  • משקולות – כחלק מחיזוק הגוף שלכם והחיטוב כמובן חשוב גם לעשות אימוני כוח במקביל לאימוני האירובי. לכן כדאי לכלול גם משקולות יד במשקל שונים כדי שתוכלו להיות במגמת שיפור ולהתפתח גם כן.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

ציוד להשכרה לאירועים
שירותים לאירועים
miko

ציוד להשכרה לאירועים

כל אירוע בכל סדר גודל דורש ציוד מסוים. בין אם אנו מדברים על מערכת תאורה/הגברה במקום, ציוד להשמעת מוסיקה או הקרנת סרטון, ציוד לאזור ישיבה,

קרא עוד »