עיצוב כריכות – מה הכי מתאים לספר שלכם

כשמדובר על עיצוב הכריכה זהו שלב מכריע שיקבע הרבה על הספר שלכם. כי כמו שאתם בוודאי יודעים אנשים אוהבים אריזות נוצצות למוצרים שהם קונים. לא סתם חברות משקיעות הון בעיצוב מוצרים ואריזות שיוציאו את העיניים לכולם. הצרכנים פשוט אוהבים את זה מידי ומתפתים לקנות בקלות.

בגלל זה, כשאתם באים לבחור עיצוב לספר אחד השיקולים המרכזיים הם לא רק מה נראה הכי יפה או הכי מתאים מבחינת לוק לסגנון של הספר. הכריכה אמורה למשוך את הקורא, כדי שיפתח את הספר ולא יוכל לעזוב אותו עד שהוא מסיים.

אז איך בוחרים עיצוב לכריכה של הספר? המשיכו לקרוא כדי לדעת או שתוכלו למצוא מידע אודות שירותי עיצוב ספרים בטקסט רץ

עיצוב כריכות מה הכי מתאים לכם:

את סגנון העיצוב לכריכה של הספר, כדאי לעשות עם מעצב מקצועי. מומלץ לוודא שהמעצב מתעסק בתחום של עטיפת כריכות.

בעיצוב כריכות יש צורך בשילוב של כמה אלמנטים. אלו אמורים גם להשתלב במסר שאמור לעבור למי שרואה את הספר שלכם בפעם הראשונה, וגם עם המסר הפנימי של הספר. עניין זה נוגע לנושא הוצאת ספרי ילדים, כמו גם הוצאה לאור  של ספרי מבוגרים.

לכריכה יש מטרה עליונה והיא, לגרום לקורא להתחיל לקרוא את הספר. זו מטרת הכריכה. זו הסיבה שאתם לא מגישים ללקוח צרור דפים מהודק. 

מה שעוזר למטרה הזו אלו הצבעים שאתם בוחרים בכריכה, התמונה, וכמובן השם של הספר. 

היו מקרים ובהם רק שינוי של כותרת הספר, הפכה אותו משומם ונידח לרב מכר בין לאומי. מעצב מקצועי יוכל להדריך אתכם לבחור את הצבעים שנכונים לנושא של הספר וגם למטרת הכריכה. 

לסיכום וסיום, לבחור כריכה לספר שלכם זו אחת הפעולות החשובות שיכולה להשפיע רבות על ההצלחה של הספר. מומלץ לשבת עם מעצב מקצועי שמתמחה בעיצוב כריכות לספרים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

טונרים למדפסות
צרכנות
miko

טונרים למדפסות

כל מדפסות זקוקה לדיו. יש את מדפסות הדיו אשר בהם יש להזין מחסניות דיו אך יש גם את המדפסות אשר בהם יש להזין טונרים למדפסות.

קרא עוד »
Uncategorized
miko

מופע כנריות וסקסופון לאירועים

רוצים לקחת את האירוע שלכם למחוזות רחוקים ולגרום לאורחים ליהנות ממופע מוזיקלי מדהים? הזמינו מופע כנריות וסקסופון לאירועים ותוכלו לראות כבר מהרגע הראשון איך זה

קרא עוד »
ויזת ETIAS
נופש ופנאי
miko

איך מוצאים ויזה עם Etias visa?

החל משנת 2023, ידרשו מדינות רבות, שאינן חברות באיחוד האירופי, להגיש בקשה להנפיק אישור כניסה למדינות אלו. מדובר על מדינות כמו: ישראל, הולנד, קנדה, אוסטרליה

קרא עוד »