קונה כל סוגי הרכבים

ממה מרוויח מי שקונה כל סוגי הרכבים?

אתם מתחילים לחשוב שאולי הרכב שלכם כבר ישן מידי? ברור לכם שהוא מיועד לגריטה ואתם תוהים האם תוכלו להרוויח קצת מהפירוק שלו? כדאי שתדעו שהתשובה היא כן. למעשה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל קונה כל סוגי הרכבים לפירוק, למכור לו את הרכב וליהנות מהתמורה שהוא ישלם לכם. תוהים איפה בעצם נמצא הרווח של אותו עסק שקונה מכם את הרכב המושבת?

כדאי שתדעו:

  1. את חלקי הרכב הטובים קונה הרכבים מוכר למוסכים או לחנויות שונות של חלקי חילוף לרכב.
  2. את חלקי הברזל ברכב מעבירים לגריטה, מתיכים אותם ובהמשך הוא נמכר למפעלי ברזל.

לכן אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שגם האדם שיגיע ויקנה מכם את הרכב ירוויח מכך, אז למה אתם מחכים?

איך יודעים למי כדאי למכור את הרכב?

סביר להניח שכל התחום של מכירת רכב ישן לפירוק יחסית חדש עבורכם ואתם לא מאוד בקיאים בו, מה שמעורר את השאלה: למי מוכרים? זה ברור שאם תפנו אל שלושה קוני רכבים לפירוק, תקבלו מכם אחד מהם הצעת מחיר אחרת על הרכב שלכם. מה שכן, רגע לפני שאתם בוחרים ככה סתם בהצעה הכי גבוהה מבחינה כלכלית, יש עוד נקודה משמעותית שאתם צריכים להיות ערים לה, וזה נושא החוקיות.

כלומר, הדבר האחרון שכדאי לעשות זה למכור את הרכב שלכם לעסק שלא עובד בצורה חוקית ושקופה. לכן חשוב מאוד לברר את הנקודה הזאת מראש ולהבטיח שאתם מבצעים עסקה חוקית, גם אם זה אומר שבסופו של דבר תקבלו קצת פחות כסף על הרכב הישן. חבל לדחות את מכירת הרכב שלכם כי בינתיים אתם מפסידים עליו כסף והוא תופס מקום בחניה, אז למה שלא תטפלו בעניין עוד היום?

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

שירותים לאירועים
miko

5 יתרונות של משלוח פלטת ירקות מעוצבת

ירקות נחשבים למזונות מועדפים וניתן למצוא אותם כמעט בכל תפריט ומנה. במקרים רבים, הם מוגשים בצורה הטבעית ביותר כשהם חתוכים בשיטות שונות. אחת מהדרכים להגיש

קרא עוד »