למה ילדים כל כך אוהבים נדנדות

למה ילדים כל כך אוהבים נדנדות

"נד – נד, נד – נד, רד עלה עלה ורד" את מילות השיר הזה כל אחד ואחת מכירים, החל ממי ששר את השיר לילדיו עד למי ששרו לו את השיר הזה כשהוא התנדנד על גבי נדנדה. נדנדות הן מתקן שעשועים מבין הנפוצים ביותר בעולם, וכיום אין גן ילדים, פארק, גן שעשועים או חצר שאין בה את המתקן הנחשק הזה לצד מתקני חצר נוספים. אבל למה ילדים כל כך אוהבים להתנדנד?

הנה כמה סיבות שכל אחד יכול להזדהות עמן, גם אם הוא בן 80:

תנועתיות

כל אדם כשהוא נולד אוהב לנוע ולזוז. ילדים קטנים וגדולים אוהבים תנועה והם רוצים להזיז את הגוף, לרחף, להרגיש פעילים ולהנות מגופם הזז. נדנדה מאפשרת את כל אלה וחשוב לבחור מתקן בטיחותי.

עולם הדמיון נפתח

כשהילדים מתנדנדים הם מתעופפים באוויר הפתוח: מה שפותח עולם שלם של דמיון ופנטזיה. ילדים אוהבים לעוף עם הדמיון ונדנדה מאפשרת תחושה של ריחוף אותה משיגים כשמתנדנדים באוויר הפתוח.

תעסוקה

לבסוף קיימת הסיבה הברורה באליו והוא תעסוקה ועניין. נדנדה בגן משחקים היא מתקן שילדים רבים מחפשים ואף עומדים בשבילו בתור כדי לנוע, להרגיש חופשיים, להזיז את הגוף ולהראות לחברים ולבני המשפחה איך הם מגיעים לגבהים חדשים. כיום יש מגוון רחב של נדנדנות לגני ילדים, חצרות ואפילו לבתים פרטיים. בחרו את המתקנים המתאימים ביותר לצרכים ולגיל של הילדים שלכם.

בעידן אל גני תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקי חצר וציוד לגנים ולבתי ספר.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

סידור גבות ברחובות

כל אישה יודעת שאחד הדברים החשובים ביותר שמשפיעים באופן מהותי על מראה הפנים שלה הוא סידור ועיצוב הגבות. לכן, כל אישה קובעת מראש תור לקוסמטיקאית

קרא עוד »
טונרים למדפסות
צרכנות
miko

טונרים למדפסות

כל מדפסות זקוקה לדיו. יש את מדפסות הדיו אשר בהם יש להזין מחסניות דיו אך יש גם את המדפסות אשר בהם יש להזין טונרים למדפסות.

קרא עוד »
Uncategorized
miko

מופע כנריות וסקסופון לאירועים

רוצים לקחת את האירוע שלכם למחוזות רחוקים ולגרום לאורחים ליהנות ממופע מוזיקלי מדהים? הזמינו מופע כנריות וסקסופון לאירועים ותוכלו לראות כבר מהרגע הראשון איך זה

קרא עוד »