תהילים

מי לא מכיר את הסגולות השונות המיוחסות לקריאת התהלים? ישנן סגולות לקריאת פרקים מסוימים אשר אלו מועילים למקרים שונים כמו רפואה, פרנסה, זיווגים וכן הלאה. כך גם ישנם פרקי התהלים המועילים לתשובה שלימה ואלו המבטיחים תרופה לעין הרע או לפחדים. בקיצור, בכל צרה ובכל מצוקה יש את פרקי התהלים שמבטיחים ישועה ורווחה.

קראתי ונושעתי

עם השנים קמו להן סגולות שונות מכל מיני סוגים. אך נדמה כי כוחה של תפילה לעולם עומדת. התפילה ובייחוד פרקי התהלים מסוגלים להוריד הרבה שפע ולגרום לישועות בכל התחומים.

אנחנו עדים כיום למודעות רבות המתפרסמות המקומות שונים אשר כל אחת מהן מספרת על ישועה מסוג אחר בזכות פרקי התהלים.

קראתי ונושעתי. כך קוראים להם. ואכן, אנחנו בהחלט לא יכולים להתכחש לכך כי ישועות רבות אכן קרו בעקבות אמירת מזמורי תהילים.

תהלים לעילוי נשמה

ישנו עניין מיוחד לקרוא פרקי תהלים גם לעילוי נשמה. כאשר אנחנו עולים לקברם של צדיקים או לחילופין קברי אבות, יש את פרקי התהלים המתאימים אשר מבטיחים לפעול לעילוי נשמתם של הנפטרים.

אין לנו מושג כאן בעולם מה מחוללים פרקי התהלים אותם אנחנו קוראים כאן בעולם לעילוי נשמתם של הנפטרים.

ישנם סיפורים מופלאים על אנשים שבאו ליקיריהם בחלום וספרו עד כמה תרמו להם פרקי התהלים והפרוטות שניתנו לצדקה למען עילוי נשמתם.

קראו תהלים

מומלץ מאוד להתמיד בקריאת מזמורי התהלים ולא לפספס ולו יום אחד. גם אם אין בקשה מיוחדת, הפרקים מצטברים לזכותם של המתפללים ובעת הצורך יש להם מעין יתרת זכות בחשבון כאשר הם יוכלו לזכות לישועות מסוגים שונים.

שווה בהחלט להשקיע בספר התהלים ולקצור את כל הישועות מידי בורא עולם על ידי פתיחת צינור השפע.

פנו עוד היום – הרב כמוס עגיב.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

ויזת ETIAS
נופש ופנאי
miko

איך מוצאים ויזה עם Etias visa?

החל משנת 2023, ידרשו מדינות רבות, שאינן חברות באיחוד האירופי, להגיש בקשה להנפיק אישור כניסה למדינות אלו. מדובר על מדינות כמו: ישראל, הולנד, קנדה, אוסטרליה

קרא עוד »
הפקדה ל7XL
Uncategorized
miko

איך מפקידים כסף ל – 7XL?

תהליך ההפקדה של הכסף לתוכנת 7XL נחשב לפשוט למדי וניתן לביצוע ישירות דרך התוכנה, כאשר בתוך זמן של פחות מ – 3 דקות תוכלו לעשות

קרא עוד »
ציוד להשכרה לאירועים
שירותים לאירועים
miko

ציוד להשכרה לאירועים

כל אירוע בכל סדר גודל דורש ציוד מסוים. בין אם אנו מדברים על מערכת תאורה/הגברה במקום, ציוד להשמעת מוסיקה או הקרנת סרטון, ציוד לאזור ישיבה,

קרא עוד »