על נשים בהריון – מגנזיום ואומגה 3

כשאת בהיריון, את אוכלת בשביל שניים, נכון? גם אם ההנחה הזאת איננה מדויקת במאה אחוזים, בוודאי שיש בכך מן האמת. וחשוב יותר – כשהתזונה שלך מאוזנת וטובה, זה משפיע על התפתחות העובר ועל ההיריון. שני תוספים מקובלים מאוד עבור נשים בהיריון הם מגנזיום ואומגה 3. כיצד זה משפיע נסביר בשורות הבאות.

אומגה 3 להתפתחות המוח 

בזכות התוספים הפופולריים, מאוד פשוט להימנע מחוסר באומגה 3 שהיא חומצת שומן חיונית. גופינו איננו מסוגל להפיק אומגה 3 ולכן אנו חייבים לקבל מהמזון שאנו אוכלים ומהשלמות של תוספי תזונה. במהלך ההיריון, במיוחד לקראת סופו, מתפתח המוח של התינוק שלך במהירות מסחררת. אומגה 3 היא למעשה אחד מאבני הבניין העיקריות של המוח. אי לכך, כל אישה הרה שרוצה לעזור להתפתחות תקינה של מערכת העצבים של התינוק, של מוחו, של כישורי תפיסה החל בילדות ואפילו ראייתו, צריכה לוודא שהיא צורכת די והותר ומחומצת השומן החיונית הזאת.

עד כמה מגנזיום חשוב בהיריון

המגנזיום הינו מינרל חיוני לבריאות העצמות, לשלד תקין, ללחץ הדם ולשרירים, בקרב בני כל הגילאים. עבור אישה הרה, הוא מסייע לעבור את תקופת ההיריון בצורה רגועה יותר. הוא חשוב מאוד להתפתחות תקינה של העובר ועל פי חלק מהמומחים אף עשוי להשפיע על לידה קלה יותר.

אומגה 3 בהיריון ובהנקה

רופאי הנשים ממליצים בכל לשון של המלצה לנשים בהיריון להקפיד על צריכת אומגה 3 במידה מספקת. מרכיב מזין זה מצוי למשל בדגי ים. מחקרים חשובים מלמדים שחוסר בחומצת השומן הזאת עלול להתקשר עם היריון קצר יותר, עם לידה מוקדמת ולידת פגים. ישנן הנחות שהיא גם משפיעה בדרכים נוספות על התפתחות התינוק לאחר הלידה ולכן חשוב גם לנשים מיניקות.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

סידור גבות ברחובות

כל אישה יודעת שאחד הדברים החשובים ביותר שמשפיעים באופן מהותי על מראה הפנים שלה הוא סידור ועיצוב הגבות. לכן, כל אישה קובעת מראש תור לקוסמטיקאית

קרא עוד »
טונרים למדפסות
צרכנות
miko

טונרים למדפסות

כל מדפסות זקוקה לדיו. יש את מדפסות הדיו אשר בהם יש להזין מחסניות דיו אך יש גם את המדפסות אשר בהם יש להזין טונרים למדפסות.

קרא עוד »
Uncategorized
miko

מופע כנריות וסקסופון לאירועים

רוצים לקחת את האירוע שלכם למחוזות רחוקים ולגרום לאורחים ליהנות ממופע מוזיקלי מדהים? הזמינו מופע כנריות וסקסופון לאירועים ותוכלו לראות כבר מהרגע הראשון איך זה

קרא עוד »