ציוד להשכרה לאירועים

ציוד להשכרה לאירועים

כל אירוע בכל סדר גודל דורש ציוד מסוים. בין אם אנו מדברים על מערכת תאורה/הגברה במקום, ציוד להשמעת מוסיקה או הקרנת סרטון, ציוד לאזור ישיבה, ציוד לאוכל, ציוד לחימום/קירור במקום ועוד. בכל הנוגע לציוד יש לכם 3 אפשרויות: להשכיר מקום מוכר שיש בו את כל הציוד ובו תערכו את האירוע שלכם, לרכוש ציוד מחברת עידן VIP ולהשתמש בו בכל פעם שאתם מארגנים אירוע או להשכיר ציוד לאירוע ספציפי לפי הצורך.

ציוד להשכרה לארגון המקום

ארגון האירוע לא נגמר בבחירת המקום. בהתאם לסוג האירוע וכמות האורחים בו, סוג האורחים (ילדים, מבוגרים וכו') ופרמטרים נוספים שתרצו להתחשב בהם ייתכן ותצטרכו להשכיר ציוד לתפעול המקום: השכרה של גנרטורים לחשמל זמין בשטח או כגיבוי, השכרת ציוד הגברה, תאורה, פירוטכניקה, בלונים לשדרוג התפאורה, השכרת מסכי לד, ציוד שטח, בידוריות ועוד. 

ציוד לחימום/קירור

בהתאם לעונת השנה ומזג האוויר ייתכן ותרצו לדאוג לפתרונות חימום וציוד. ציוד להשכרה לאירועים יכלול בקטגוריה זו בין היתר תנורי חימום, מאווררים, פטריות חימום, תותחי חום ועוד.

השכרת דוכני מזון

כמובן שאין אירוע בלי אוכל ושתייה. ייתכן ותרצו לחסוך את עלויות הקייטרינג ובמקום זאת לתפעל כמה דוכני מזון אטרקטיביים באירוע: מכונת פופקורן, דוכן נקניקיות, צמר גפן מתוק, עמדות קפה, מכונות ברד, מכונות לימונדה ועוד.

פינות ישיבה

בכל אירוע צריך שיהיו פינות ישיבה לאורחים. בין אם מדובר בפופים ופינות זולה באירוע בשטח ובין אם מדובר בשולחנות וכיסאות באירועים בבית/בגינה, בגן אירועים, בווילה או בכל מקום אחר שבו צריך ציוד נוסף.

השכרת ציוד לאטרקציות

לבסוף כדאי לדאוג גם לכמה אטרקציות לאורחים. כמובן בהתאם לגיל האורחים וסוג האירוע. תוכלו לדאוג למתנפחים להשכרה, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, ציוד קריוקי ועוד אינספור דברים אחרים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: