טונרים למדפסות

טונרים למדפסות

כל מדפסות זקוקה לדיו. יש את מדפסות הדיו אשר בהם יש להזין מחסניות דיו אך יש גם את המדפסות אשר בהם יש להזין טונרים למדפסות.

מדפסות הטונר אלו הן מדפסות גדולות יותר, מאסיביות יותר ולמעשה מתאימות לשימוש תעשייתי.

כשאנחנו אומרים שימוש תעשייתי אנחנו לא מתכוונים לתעשיות גדולות ומורכבות דווקא. גם בבית פרטי בו עושים הרבה שימוש במדפסת לצורך צילום מסמכים או הדפסת טפסים מסוגים שונים, יהיה לפעמים יעיל וטוב יותר להיעזר במדפסת טונר.

היכן קונים טונר למדפסת?

כל מי שמחזיק ברשותו מדפסת טונר ולא מנשנה אם זה מנהל בית ספר או גם אדם פרטי, חשוב שהוא יכיר את האפשרויות ואת המקומות אשר בהם הוא יוכל לרכוש את הטונר הרצוי.

זאת, בגלל שהמדפסות לא תמיד מאותתות על מצב הטונר שהולך ואוזל וכאשר מדובר בטונר ביחס למחסניות דיו, הרי שאתם באמת יכולים להיות מופתעים לגלות שהדיו בטונר נגמר.

אך הטונר בניגוד לדיו, גם אם הוא נגמר, עדיין זה לא מצב סופי. את הטונר אפשר לנער היטב ולהחזיר שוב למחסנית וליהנות מעוד ועוד הדפסות. מחסנית דיו לא תשתכנע מניעור של המחסנית ואם המחסנית נגמרה אז אין יותר מה לעשות עם זה.

טונר חייב להתאים למדפסת

חשוב לשים לב כאשר באים לרכוש את הטונר כי בוחרים במחסנית של חברה איכותית שמייצרת מוצרים טובים.

לא תמיד אתם חייבים דווקא את המוצר המקורי ואת הדיו של החברה שעומדת מאחורי ייצור המדפסת. אך גם אם אתם הולכים על דיו תואם זה לא אומר שאתם יכולים ללכת על דיו 'זבל'. אז לכן, שימו לב שאתם קונים את הדיו האיכותי, את הדיו לשל חברה מוכרת ואמינה על מנת שתהיו מרוצים מהתוצאות.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: