פולי קפה פרימיום – מה זה אומר?

הרבה פעמים אנחנו יכולים לראות את הביטוי פרימיום מופיע על גבי מוצרים שונים. לא תמיד השילוב שלו עם שם המוצר, הוא בהכרח נכון. אך כשאנחנו רואים אותו על גבי מוצר מסוים, חשוב שנבין למה הוא שם ומה זה אומר בעצם.

למשל, אם אנחנו רוכשים פולי קפה פרימיום, חשוב שנבין מה זה אומר ומה ההבדל בין פולי קפה כאלה לפולים אחרים, שאינם נחשבים פרימיום. צריך לומר, יש הבדל ולא מדובר אך ורק בניסיון שיווקי, גימיק, אשר נועד למשוך צרכנים להשקיע את כספם ברכישת המוצר. הרי בסופו של דבר, הצרכן ידע להבחין בין מוצר רגיל למוצר פרימיום. בוודאי היום, כשיש הרבה מוצרים ומידע בנושא.

חשוב להדגיש, מוצרי קפה בכלל ובפרט פולי קפה Justcoffee, הפכו להיות מאוד זמינים ושכיחים בישראל. אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד חנויות קפה ואתרי אינטרנט שעוסקים בתחום. זה אומר, שאנחנו יכולים לרכוש סוגים ודגמים שונים, אשר יתאימו לצרכים ולרצונות שלנו, כולל דגמי פרימיום, כאמור.

מה ההבדל בין פולים פרימיום לרגילים?

בעיקרון ההבדל בא לידי ביטוי בשלושה מאפיינים עיקריים:

ראשית, בדרך כלל מדובר על מוצר ייחודי, כזה שלא ניתן למצוא בכל מקום, הרבה פעמים מדובר גם על הוצאות מיוחדות, כלומר, מוצרים שלא יוצרים באופן תדיר לשוק, אלא במשך תקופות זמן קצרות יחסית.

שנית, מדובר על מוצר איכותי יותר מבחינת סוג המרכיבים שלו. בין אם זה אומר איכות הפולים, המרכיבים שלהם ועוד.

שלישית, מדובר על מוצר מקורי, שונה, מוצר שאיננו דומה למוצרים אחרים בשוק. למשל, שילוב של מרכיבים ייחודי אשר מבדיל אותו מפולי קפה אחרים. כל צרכן יכול לראות ולהבחין שאכן מדובר על מוצר שונה לגמרי.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

מהו חיסון משושה לגורים?

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מאמצים כלב ומגדלים אותו, ברור מדוע אתם תוהים איך תוכלו לדאוג לו בצורה הכי טובה שאפשר. כדאי לדעת שיש

קרא עוד »
Uncategorized
miko

השכרת יאכטות – למי זה מתאים?

כמעט כל אחד יכול להרוויח מהאופציה של השכרת יאכטות, מאחר ומדובר על הדרך המושלמת ביותר לחגוג כל סוג של אירוע. אם בעבר רוב האנשים בחרו

קרא עוד »