ביטוח לבעלי חיים

לאחרונה יש חידוש בתחום הביטוחים, והוא ביטוח לחיות מחמד / ביטוח לבעלי חיים. אם בעבר לא היה קיים ביטוח לבעלי חיים, כיום ניתן לראות חברות רבות שמציעות את הביטוח הזה, וכן נועד לעזור להם להתמודד היטב עם ההוצאות הנלוות בגידול בעל חיים.

אין מדובר על הוצאות רגילות, כמו מזון למשל, אלא על הוצאות נלוות, שעולות יקר במיוחד, ואינן כלולות בסל הרגיל של הטיפולים של בעל החיים.

הביטוח נועד להגן על בעלי החיים ברגע, שהם נמצאים במצבי חירום, והטיפול הרפואי עלול להיות יקר מאד, שהכיסוי הביטוחי מאפשר לדאוג להם בצורה מיטבית ללא חשש ודאגה לכסף.

מה תורם ביטוח הבריאות לבעלי החיים?

למה הביטוח תורם? אז בעצם הביטוח תורם לכך שאם החיה נפצעה בתאונה או נפלה וזקוקה לאשפוז, צילומים, בדיקות, שעולים יקר מאד אז ביצוע פעולות האלו נעשים ללא חשש מהוצאות רבות, כי יש ביטוח לבעלי חיים.

כאשר אתם מוצאים את עצמכם בסיטואציה לא נעימה, שלפתע פתאום בעל החיים שלכם זקוק לטיפול מהיר ואיכותי, אז המחיר של הטיפולים הללו, בייחוד אצל רופאים מקצועיים, עולים יקר במיוחד.

הביטוח הרפואי מכסה היטב את כל הטיפולים הללו:

  • תאונות דרכים
  • פציעות
  • טיפולים מורכבים שונים
  • מחלות קשות

ועוד מגוון רחב של טיפולים שונים כמו בדיקות מעבדה שונות, בדיקות דם, וכן טיפולים אלו יכולים להגיע גם לעשרות אלפי שקלים.

לטיפול מקצועי בבעל חיים, בעזרת תשלום חודשי מועט, אתם מכוסים בכל ההוצאות והביטוח הרפואי עוזר לכם לשאת בנטל הרפואי של הוצאות הטיפול בבעל החיים שלכם.

לכן מסיבה זו רואים כי תחום ביטוחי הבריאות תופס תאוצה בשנים האחרונות . ביטוח לבעלי חיים גורם לכם האחראים על בעלי החיים לשקט נפשי בכך שיש לכם ביטוח לבעלי חיים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

שעון רולקס

שמם של שעוני רולקס הולך לפניהם ובמשך שנים רבות. שעון רולקס הוא בראש ובראשונה סמל סטטוס, מי שעונד אותו סימן הוא שזהו גבר או אישה

קרא עוד »