מהו חיסון משושה לגורים?

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מאמצים כלב ומגדלים אותו, ברור מדוע אתם תוהים איך תוכלו לדאוג לו בצורה הכי טובה שאפשר. כדאי לדעת שיש מספר חיסונים שהכלב שלכם חייב לקבל, במיוחד אם הוא גור. החיסון הנפות והחשוב ביותר הוא כמובן חיסון משושה, והוא מגן מפני המחלות הבאות: 

  • פרוו 
  • כלבלבת 
  • דלקת כבד נגיפית 
  • לפטוספירוזיס 
  • פארא 
  • אינפלואנזה 

כל אחת מהמחלות האלה עלולה להיות מאוד מסוכנת לגור הכלבים שלכם, ולכן, אם על ידי חיסון משושה לגורים הכלב שלכם יוכל להיות מוגן, למה לחשוב פעמיים בכלל? 

איפה הכלב שלכם צריך להיות מטופל? 

זה לא משנה איפה בארץ אתם גרים וזה לא משנה אם אתם חושבים לעשות לכלב רק חיסון משושה לגורים או שתרצו בעתיד גם לסרס אותו. מה שכן משמעותי, זה לדעת שאתם בוחרים את הווטרינר הכי טוב שיש באזור שלכם. יש הרבה מאוד אנשי מקצוע שלמדו את התחום הזה והקימו מרפאות פרטיות, אך לא בכל מקום תרצו שהכלב שלכם יהיה מטופל. אומנם כאשר מדברים על חיסון משושה לגורים מדברים על פעולה פשוטה, אך מה יקרה בהמשך השנים אם הכלב שלכם יזדקק לטיפול רציני יותר? על מנת שתוכלו להיות רגועים ולדעת שהכלב בידיים טובות, רצוי לבחור וטרינר מנוסה וכמה שיותר מקצועי. 

האם הטיפולים לכלב יקרים? 


בין אם מדובר על חיסון משושה לגורים, על עיקור או על טיפולים אחרים שהכלב יצטרך לעבור כנראה בזקנתו, טבעי שתהיו מוטרדים גם מהעלויות. חשוב לדעת שיש היום לא מעט מרפאות וטרינריות שבהן תוכלו לעשות מנוי טיפולים שנתי, ובהחלט שווה לבדוק זאת מקרוב. בצורה כזאת תוכלו לחסוך לא מעט כסף על הטיפולים השונים, אז למה לשלם ביוקר?

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: