5 יתרונות של משלוח פלטת ירקות מעוצבת

ירקות נחשבים למזונות מועדפים וניתן למצוא אותם כמעט בכל תפריט ומנה. במקרים רבים, הם מוגשים בצורה הטבעית ביותר כשהם חתוכים בשיטות שונות. אחת מהדרכים להגיש אותם היא בפלטת ירקות מעוצבת אשר, לרוב, מבוקשת באירועים מיוחדים. כך, באירועים פרטיים גדולים של חתונות בר ובת מצוות, בבריתות, בחגיגות להולדת בנות ועוד. במקרים אלו, ניתן למצוא אותם על הדלפקים ברחבת קבלת הפנים. באירועים צנועים יותר:עסקיים, ציבוריים ופרטיים הם מהווים חלק מהתפריט ומניחים אותם על השולחן המרכזי. ניתן לקבל אותם גם לאירועים אחרים כמו טיולים, ימי פיקניק, ועוד.

ירקות ארוזים ואיכותיים

ניתן למצוא 5 יתרונות עיקריים במשלוח פלטת ירקות מעוצבת. 

  1. קבלת מגשי אירוח בפתח תקווה המגיעים בגדלים שונים  בהם הירקות מוכנים לאכילה – החברה המשווקת דואגת לבחור את הירקות האיכותיים והטריים ביותר, לרחוץ ולנקות אותם היטב, לחתוך אותם בצורה נאה ולארוז אותם הרמטית למניעת חדירת אבק ולכלוך. 
  2. מגוון עשיר בטעמים שניתן למצוא – קיים מבחר מגשי פלטות שמתוכם ניתן לבחור את המועדפים.
  3.  מראה נאה המקשט את השולחן – הדבר מתבטא בחיתוך מיוחד, בסידור על פי צבעים ועוד. 
  4. נוחות המקסימאלית – לאחר ההזמנה תגענה הפלטות המבוקשות במועד וזמן מה לפני האירוע. התזמון והנוחות מקלים על בעל האירוע אשר אינו מתעכב על סידורים טכניים הקשורים בהכנת המזון. הוא מתפנה לאירוח וקבלת האורחים. בונוס נוסף הוא הרושם  הנאה ממראה הפלטות אשר מוסיף לאירוח הנעים והמושקע. 
  5. מזון בריא – אכילת ירקות המכילים ויטמינים ומינראלים בשפע טובה לכל אחד. המזון הוא רב סיבים, קל עיכול ובריא מאוד. 

מומלץ להזמין פלטות ירקות מחברה בעלת מוניטין בתחום. כל לקוח, ותיק או חדש, יזכה ליחס אישי.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מתנות לידה
מתנות
miko

איך בוחרים מתנה ללידה?

התינוק המתוק וודאי יקבל מלאי רב של מתנות מהמשפחה, מכרים וחברים, אין שום צורך לדאוג לו או לה בנושא זה. ומה באשר ליולדת? היא הרי

קרא עוד »