שעון רולקס

שמם של שעוני רולקס הולך לפניהם ובמשך שנים רבות. שעון רולקס הוא בראש ובראשונה סמל סטטוס, מי שעונד אותו סימן הוא שזהו גבר או אישה מצליחים. זאת ועוד, החברה מציעה כיום שלל דגמים של שעוני רולקס, הן לנשים והן לגברים, מעוצבים בצורה יוצאת מן הכלל, אולם השעונים אינם רק יפים, הם חזקים ועמידים למשך שנים.

כבר מעל 100 שנים

שעוני רולקס החלו להיות מיוצרים כבר לפני יותר ממאה שנה, ומייצרים אותם בשוויץ, ארץ השעונים. עם הזמן שעונים אלה עשו עלייה לארץ, ולמרות שמחיריהם גבוהים מאוד, יש ביקוש. העונד על ידו שעון רולקס משדר הצלחה בחיים, הישגיות, סטטוס גבוה, וגם טעם משובח בשעונים.

היכן רוכשים אותם בארץ?

קודם כל חשוב מאוד לדעת שקיימים שעוני רולקס שאינם מקוריים, כלומר בעלי מראה כמעט זהה, אולם הם חיקוי זול ופשוט. לכן שעון רולקס יש לרכוש בחנות תכשיטים מוכרת ובעלת שם, העוסקת בממכר תכשיטים יוקרתיים ומקוריים היישר מבית היצרן. בית עסק המציע גם שירותי תיקון לשעוני רולקס ותכשיטים אחרים, ועם קניית השעון החדש, תקבלו אחריות לכל החיים.

דגמים יפיפיים גם לגברים וגם לנשים

חברת רולקס מייצרת שעונים יוצאי דופן בעיצובם הן לנשים והן לגברים, שעונים שהם תכשיט לכל דבר ועניין. כדאי להזכיר, מחירו של שעון רולקס מתחיל מאלפי שקלים ואף מטפס למעלה. אולם מי שיכול להרשות זאת לעצמו, סביר להניח שהמחירים לא יפתיעו אותו.

דוגמא לשעוני רולקס

כאמור הדגמים הם רבים, למשל: שעון רולקס משולב עם זהב אדום, שעון משולב עם זהב צהוב, שעוני זהב לבן, שעונים עשויים מפלדה, יהלומים, כאשר הרצועות הן חלק אינטגרלי מהעיצוב וכך גם מסך השעון המגיע במגוון צבעים ועיצובים.

הכנסו לאתר שלנו ורכשו עוד היום – תכשיטי שניידר.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

עורך דין צבאי מומלץ
כללי
miko

מה העונש על עריקות בצבא?

היעדרות מהיחידה הצבאית ללא רשות היא עבירה חמורה. מבדילים בין נפקדות שהיא מתוחמת בפרק זמן של 21 יום ובין עריקות שהיא מעבר לתקופה זאת. בתקופת

קרא עוד »
הדברה בשוהם
בית
miko

הדברה בשוהם

לכל מקום יישוב יש צורת מגורים שאופיינית לו ומזה נגזרות הבעיות שעלולות לצוץ בתחום ההדברה. שוהם מתאפיינת בבתים פרטיים רבים ולכן הדברה בשוהם מטפלת לא

קרא עוד »