שירותי פוליש

מה נכלל בשירותי פוליש?

שירותי פוליש ניתנים בנפרד או כחלק מהמעטפת של שירותי ניקיון לבית לאחר שיפוץ משמעותי, או לפני כניסה למגורים בדירה חדשה.

מה נכלל בשירותי פוליש

בשירותי פוליש יש כמה שלבים. בשלב הראשון מנקים היטב את כל המרחב מאבק, חומרי פסולת, חומרי בנייה ושאריות כמו דבק, סיליקון, חול, בטון ועוד.

לאחר שהמשטח נקי ויבש עוברים עליו באמצעות מכונת פוליש אשר מכניסים לתוכו חומר ניקוי ייעודי. בחלקה התחתון של המכונה ממוקמות מברשות והצוות המקצועי בוחר את המברשות שהן המתאימות ביותר, קשיחות, עבות, דקות או עדינות. אפשר גם במהלך הפוליש להחליף את המברשות כמו לדוגמה עבור הפינות. איש המקצוע עובר על פני המשטח כמה פעמים עד שכולו נקי מבריק ומצוחצח.

סוגי ההברקה בשירותי פוליש

בהתאם להזמנת הלקוחות שירותי פוליש מבצעים פוליש באמצאות ווקס אקרילי. החומר נמרח על המשטח ומשפשפים אותו באמצעות המכונה אך ללא החדרת החומר פנימה, כדי לא לפגוע במרצפות. לאחר שהחומר מתייבש מורחים עליו שכבה של ווקס כדי להעניק מראה יפהפה לחלל כולו.

או לחלופין פוליש קריסטלי אשר בשיטה זו מורחים חומר מיוחד על המשטח היבש. החומר אינו מחליק ומעניק לכל המרחב נראות מרשימה ונוצצת.

שירותי ניקיון ופוליש

בהתאם לסיכום עם הלקוח, מבצעים בדירה החדשה או המשופצת פוליש בלבד. לחלופין אפשר לצרף את שרותי הפוליש לפעולות של ניקיון הבית לאחר הבנייה או השיפוץ. מדובר בעבודות ניקיון יסודיות בחדרי האמבטיה של כל הכלים הסניטריים, בכל החדרים, חלונות, משקופים ודלתות. כמו כן כל ארונות המטבח, משטחי השיש ומוצרי החשמל.

בבתים שיש בהם פרקטים, מנקים את לוחות העץ באמצעות חומר ייעודי ומטלית לחה כדי לא לפגוע בהם והפעולה האחרונה היא הפוליש. ראו לדוגמה פוליש בתל אביב!

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

עורך דין צבאי מומלץ
כללי
miko

מה העונש על עריקות בצבא?

היעדרות מהיחידה הצבאית ללא רשות היא עבירה חמורה. מבדילים בין נפקדות שהיא מתוחמת בפרק זמן של 21 יום ובין עריקות שהיא מעבר לתקופה זאת. בתקופת

קרא עוד »
הדברה בשוהם
בית
miko

הדברה בשוהם

לכל מקום יישוב יש צורת מגורים שאופיינית לו ומזה נגזרות הבעיות שעלולות לצוץ בתחום ההדברה. שוהם מתאפיינת בבתים פרטיים רבים ולכן הדברה בשוהם מטפלת לא

קרא עוד »