מתנות לסוף שנה

5 מתנות סוף שנה מדליקות ומיוחדות

הגיע הרגע וסוף השנה בא מה שאומר לפעמים שנפל עלינו לקנות מתנות לסוף שנה, לרוב לגיל הרך יותר ולילדים קטנים, אך גם אם לא הבאנו עבורכם 5 מתנות מדליקות ומיוחדות אשר יתאימו לכל גיל ולכל מצב.

5 מתנות לסוף שנה

  1. שקית ממתקים מתוקה

אין כמו לקבל שוקולדים עם כמה סוכריות בפנים. בכל גיל שבו ניהיה תמיד ממתקים מתוקים יכולים לעשות לנו טוב, לתת לילדים להתלהב מכל כך הרבה מתוק בבת אחד וגם אנחנו הבוגרים יותר יכולים להנות מהמתוקים ולהלהב לא פחות

  1. כרטיס ברכה

סוף הוא תמיד התחלה למשהו חדש, תעניקו ליקירכם ברכת דרך צלחה לדרך החדשה. במתנה כזו אנו מסיימים בטעם טוב ומזכירים להם שלכל דבר יש סוף.

  1. מזכרת

ישנם מזכרות רבות שניתן לתת כמתנת סוף שנה, מחזיק מפתחות עם איזו ברכה או הקדשה אישית, תמונה במסגרת שלכם יחד, כוס יפה שיכולה להישאר שנים. זה לא משנה מה תיהיה המזכרת אם רשום שם שמכם ואולי גם איזו ברכה נחמדה. מתנה כזו יכולה להישאר שנים אצל אותו אדם ולזכור אתכם ואת התקופה איתכם לטובה ובאופן חיובי.

  1. עציץ

עציץ, פרח או כל סוג של צמח שניתן לשתול בחצר או בקרבת הבית להשקות ולטפל בו. זוהי מזכרת מהממת שיכולה לתת למקבל המתנה ערך מוסף וסוג של אחריות כלפי משהו חדש.

  1. ספר

ספר טוב יכול לשנות בן אדם ולגרום לו בצורה שונה, ישנם אנשים שזקוקים לקרוא ספר מסויים שיעזור להם בחיים להתקדם ולהגיע למטרות שיציבו להם. אם אנחנו יודעים מה הם המגרעות של כל אחד נוכל להתאים לו ספר שיעזור לו לצאת מהמצב או לתרום לו לחיים.

> למידע נוסף ומגוון המלצות בקרו באתר https://www.magic-caricatures.com!

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

עורך דין צבאי מומלץ
כללי
miko

מה העונש על עריקות בצבא?

היעדרות מהיחידה הצבאית ללא רשות היא עבירה חמורה. מבדילים בין נפקדות שהיא מתוחמת בפרק זמן של 21 יום ובין עריקות שהיא מעבר לתקופה זאת. בתקופת

קרא עוד »
הדברה בשוהם
בית
miko

הדברה בשוהם

לכל מקום יישוב יש צורת מגורים שאופיינית לו ומזה נגזרות הבעיות שעלולות לצוץ בתחום ההדברה. שוהם מתאפיינת בבתים פרטיים רבים ולכן הדברה בשוהם מטפלת לא

קרא עוד »