למה גם אתם חייבים שיהיה לכם בבית כיריים אינדוקציה

הרבה בתים בישראל שכחו מה זה גז, לפחות בכל מה שקשור לבישולים. האינדוקציה ממלאת אצלם תפקיד נהדר במטבח וכולם מרוצים.

אחד האלמנטים הבולטים במערכת האינדוקציה זה העיצוב שלה. אם אתם אוהבים בית מעוצב, האינדוקציה משתלבת בצורה אלגנטית בתוך כל זה. לפני האינדוקציה מערכת הגז הייתה אתגר למעצבים כדי להתאים אותה לשאר המטבח וליצור איתה מראה מעוצב. 

אז מה היתרונות של כיריים אינדוקציה על פני כיריים רגילות? במה עדיף לכם להשתמש יותר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

יתרונות של כיריים אינדוקציה:

ישנם יתרונות רבים לכיריים הפועלים על החשמל או מה שמכונה אינדוקציה. 

ראשית, בא נדבר על מהירות הבישול. בגז רגיל רמת החום, גם אם היא גבוהה היא מוגבלת. מאכלים שצריכים חום גבוה כדי להפוך לרכים או שזה צורת הבישול האולטימטיבית שלהם, לא יוכלו לעשות על ידי גז, אינדוקציה מציעה רמת חום פנומנלית שיכולה להתאים גם לבישולים כאלו.

מאידך זו בדיוק הסיבה שלפעמים, אם לא תיזהרו מספיק האוכל עלול להישרף. 

דבר נוסף הוא העיצוב הבולט. כדי ליצור מטבח מעוצב, האינדוקציה לגמרי משלימה את זה על ידי המראה האלגנטי שלה והצג הצבעוני. זה משדר יוקרה, אין ספק. 

בנוסף, עניין החסכון. האינדוקציה מאפשרת לכם לא להשתמש בגז ולמעשה לא לצרוך גז אף פעם. במקום זאת, אתם משתמשים בחשמל בצורה חסכונית.כמו כן, חשוב לזכור את עניין הניקיון. כדי לנקות כיריים גז יש צורך לפרק את המסגרת, את ראש הגז ולשפוך עליהם חומרים חריפים כמו סנט מוריץ למשל, אולם באינדוקציה, מכיוון שמדובר במשטח זכוכית המשטח קל לניקוי ולא דורש כמעט עבודה.

למידע נוסף באתר https://www.otzma-team.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

עורך דין צבאי מומלץ
כללי
miko

מה העונש על עריקות בצבא?

היעדרות מהיחידה הצבאית ללא רשות היא עבירה חמורה. מבדילים בין נפקדות שהיא מתוחמת בפרק זמן של 21 יום ובין עריקות שהיא מעבר לתקופה זאת. בתקופת

קרא עוד »
הדברה בשוהם
בית
miko

הדברה בשוהם

לכל מקום יישוב יש צורת מגורים שאופיינית לו ומזה נגזרות הבעיות שעלולות לצוץ בתחום ההדברה. שוהם מתאפיינת בבתים פרטיים רבים ולכן הדברה בשוהם מטפלת לא

קרא עוד »