תמונות לחדרי ילדים

כמה תמונות לחדרי ילדים מומלץ לתלות על הקיר ואיך להתאים אותן לחלל החדר?

אז התחלנו לעצב את חדר הילדים, הגענו לשלב של קישוט הקירות – תליית תמונות לחדרי ילדים.
על מנת להחליט כמה תמונות לחדרי ילדים כדאי לתלות על הקיר, עלינו לענות על מספר שאלות עיקריות.

השאלה הראשונה והחשובה יותר היא מה גודל הקיר ומה הצורה שלו? האם הוא ריבועי או מלבני או אולי אפילו משולש (כן גם בזה נתקלנו)?  האם הוא גדול מאוד או עם שטח מאוד מצומצם?

מומלץ תמיד לאמץ את הצורה של הקיר לסידור של התמונות. לדוגמא, אם הקיר הוא מלבני ומאורך, נוכל לתלות 3 תמונות ריבועיות באורך, בדומה לצורה של הקיר. או אם למשל הקיר המיועד לתליית תמונות לחדרי ילדים הוא מלבני אז ניתן לתלות מספר תמונות שיוצרות מעין מלבן בקיר.

בתמונה, ניתן לראות קיר מלבני רחב יחסית עם סידור של 5 תמונות שיוצרות גם סוג של מלבן. מתוך פינטרסט.

חשוב להתייחס לשטח עצמו של הקיר. במידה ויש לנו קיר קטן מאוד (למשל פחות ממטר) – לא מומלץ להוסיף יותר מתמונה אחת לחדר ילדים. במידה ויש לנו קיר רחב (יותר משני מטר) בהחלט ניתן ואף מומלץ לתלות סט של מספר תמונות. 

בתמונה, ניתן לראות פינת קיר ריבועית עם סידור של 4 תמונות שיוצרות גם סוג של ריבוע. מתוך פינטרסט.

נקודה מעניינת נוספת שיש לקחת בחשבון היא עד כמה חלל החדר עמוס פריטי עיצוב והאם למשל שאר הקירות גם מקושטים – זה יכול להיות במדבקות קיר לחדרי ילדים או בצבע שטוח אחר. במידה ושאר הקירות יחסית עמוסים באביזרי עיצוב, אנו ממליצים לתלות סט של 3 תמונות בלבד. במידה והקירות יחסית לא עמוסים – ניתן ואף מומלץ להוסיף סט של 6 או 7 תמונות.

השיקול האחרון הוא כמובן התקציב שלנו. למרות שלא מדובר בהוצאה גדולה, עדיין במידה ויש לנו תקציב מוגבל מומלץ להסתפק בסט של 3 תמונות בלבד. במידה ואין לנו הגבלה על התקציב, או לחלופין, במידה ואנו רוכשים מתנה ומתחלקים איתה ביחד עם עוד מספר אנשים, מומלץ לרכוש את הסטים הגדולים יותר של שש ו/או שבע תמונות לחדרי ילדים.

לעוד מידע ודוגמאות, בקרו באתר יוניקיד

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מתנות לידה
מתנות
miko

איך בוחרים מתנה ללידה?

התינוק המתוק וודאי יקבל מלאי רב של מתנות מהמשפחה, מכרים וחברים, אין שום צורך לדאוג לו או לה בנושא זה. ומה באשר ליולדת? היא הרי

קרא עוד »