ציוד קמפינג

איזה ציוד קמפינג חובה לקחת לטיולי שטח?

מאז שהקורונה נמצאת בכל פינה טובה אתם לא יכולים לנסוע לחו"ל? רוצים להתחיל לעשות טיולי שטח מהנים בישראל עם כל המשפחה? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים באיזה ציוד עליכם לבחור. האמת היא, שאם הפעם האחרונה שבה יצאתם לשטח הייתה לפני שנים רבות, אתם לא תאמינו כמה חידושים והמצאות יש בתחום הזה. למעשה בימינו, כאשר מדברים על ציוד קמפינג, מדברים על עולם ומלואו. לכן חשוב לראות קטלוג שמלא באפשרויות ולהחליט מראש איזה ציוד קמפינג אתם באמת צריכים ומה תרצו לקנות. 

בחירת הציוד לטיול הקרוב 

מחפשים ציוד קמפינג לטיול השטח הקרוב? הדברים הכי חשובים שלא כדאי לוותר עליהם הינם: 

  • אוהל רחב ידיים שיהיה לכם קל מאוד להקים בשטח 
  • כיסאות שיהיה נוח לשבת עליהם 
  • שק שינה מפנק 
  • מזרן נוח 
  • אמצעי כזה או אחר לבישול 

מה שכן, חשוב מאוד להתייחס גם לאיכות של הציוד שאתם קונים, כי כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם, השמיים הם הגבול בתחום הזה. כלומר, יש לא מעט חברות שמתחרות אחת בשנייה בתחום של ייצור ציוד קמפינג, וכמובן שחלק מייצרות ציוד איכותי יותר מאחרות. לכן חשוב לתת את הדעת על הדברים ולראות באיזה סוג של ציוד אתם משקיעים. זה אומנם נכון שכאשר קונים ציוד יותר איכותי כמעט תמיד הוא גם עולה יותר, אך הוא מחזיק מעמד לאורך שנים ולכן זה כדאי. 

הזמנת ציוד קמפינג אונליין 

חשבתם לצאת מהבית וללכת לקניון כדי לבחור את הציוד הנכון לקמפינג הקרוב שאליו תצאו עם הילדים? עצרו לרגע ובדקו את האפשרות של רכישת ציוד כזה באינטרנט למשל בשטיבאי. יש לכך כמה סיבות טובות, כמו העובדה שאתם לא נחשפים לווירוס הקורונה שנמצא בכל פינה. אתם קונים הכול באינטרנט, שליח מביא את הציוד על אליכם וכל מה שנותר לכם זה לצאת לטיול השטח שתכננתם. 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

עורך דין צבאי מומלץ
כללי
miko

מה העונש על עריקות בצבא?

היעדרות מהיחידה הצבאית ללא רשות היא עבירה חמורה. מבדילים בין נפקדות שהיא מתוחמת בפרק זמן של 21 יום ובין עריקות שהיא מעבר לתקופה זאת. בתקופת

קרא עוד »
הדברה בשוהם
בית
miko

הדברה בשוהם

לכל מקום יישוב יש צורת מגורים שאופיינית לו ומזה נגזרות הבעיות שעלולות לצוץ בתחום ההדברה. שוהם מתאפיינת בבתים פרטיים רבים ולכן הדברה בשוהם מטפלת לא

קרא עוד »