הדברה בשוהם

הדברה בשוהם

לכל מקום יישוב יש צורת מגורים שאופיינית לו ומזה נגזרות הבעיות שעלולות לצוץ בתחום ההדברה. שוהם מתאפיינת בבתים פרטיים רבים ולכן הדברה בשוהם מטפלת לא רק בבית אלא גם בחצרות ובגינות שמקיפים אותם. הסיבות להדברה נובעות מהחיים הקרובים לטבע שמקיף את הבתים ויש לחשוב גם על הצמידות הזאת שמתרחשת כל השנה כשנותנים מענה לבעיות הדברה שאינן קורות רק בקיץ. בתים פרטיים סובלים יותר מחדירות של מכרסמים שחיים בדו קיום בדרך כלל אם אנשים ואינם מבדילים בין בית פרטי למבנה נטוש או למחילות שיש להם בטבע. משום כך, ההדברה חייבת להיות מקצועית כדי להרחיק אותם לתמיד ולמנוע מהם לחזור.

מה חשוב לדעת על הדברה בשוהם של מכרסמים?

מכרסמים כמו חולדות ועכברים אוהבים מאוד את הסביבה החשוכה והלחה שבה הם יכולים למצוא מזון בקלות וגם להיות מוגנים. אם זה לא מטופל בזמן ומיד הם יתבייתו שם ויתרבו ואז הבעיה תהפוך להיות נרחבת. את המדבירים מזמינים ברגע שמזהים פעילות כזאת כדי להפסיק אותה בהתחלה. את הפעילות מזהים על ידי רעש שלהם בלילות בעיקר, כרסום של רכוש ורהיטים שמזהים בקלות ובעיקר על ידי גללים שהם מפזרים בכל מיני מקומות. ככל שיש יותר גללים כך הם רבים יותר וככל שהגללים טריים יותר כך הם פעילים מאוד ועדיין נמצאים שם.

מה עושים במקרה כזה?

חשוב לא להתחיל להניח מלכודות בלי הדברה בשוהם של מדביר מוסמך כמו זיסמן הדברות, משום שאם אינם יודעים מהן נקודות המפתח שבהן הם מסתובבים אסור ליצור אצל מכרסמים את הזיכרון והלמידה של המלכודות. זה הופך להיות לא יעיל מהר מאוד. חשוב מאוד לסלק מהבית כל דבר שעשוי להפוך למסתור נוח בשבילם, כמו ארגזים ושקים וכל תכולת דירה שאינכם צריכים ויוצרת את המקומות שבהם הם אוהבים לחיות ולנוח. רק אז מתחילם בהדברה ובזיהוי שלהם בבית.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

עורך דין צבאי מומלץ
כללי
miko

מה העונש על עריקות בצבא?

היעדרות מהיחידה הצבאית ללא רשות היא עבירה חמורה. מבדילים בין נפקדות שהיא מתוחמת בפרק זמן של 21 יום ובין עריקות שהיא מעבר לתקופה זאת. בתקופת

קרא עוד »
מתנות לידה
מתנות
miko

איך בוחרים מתנה ללידה?

התינוק המתוק וודאי יקבל מלאי רב של מתנות מהמשפחה, מכרים וחברים, אין שום צורך לדאוג לו או לה בנושא זה. ומה באשר ליולדת? היא הרי

קרא עוד »