מבחני המיצב באנגלית

מבחני המיצב באנגלית מעוררים פחדים בכל תלמידי כיתות ה' בכל שנה ושנה מחדש. אלו מבחנים אשר מטרתם לבחון את הידע של התלמיד בשפה אנגלית לכיתה ה והאם הוא תואם למקום הוא אמור להיות בשלב זה. המבחן בוחן הן מיומנויות בקריאה ומענה על שאלות, הבנת הנשמע וכמובן כתיבה. המבחן בנוי בדרגת קושי עולה וככל שרמתו של התלמיד גבוהה יותר כך הוא צפוי להצליח בחלקים גדולים יותר של המבחן. על מנת להכין את ילדיכם בצורה הטובה ביותר לבחינה רשמו אותו עוד היום לאינגליש סנטר ואנו נדאג לכל השאר.

מבחני מיצב באנגלית- איך תכינו את ילדיכם?

כל בחינה מעוררת חששות רבים, במיוחד כאשר מדובר בבחינה באנגלית שהיא למעשה בחינה בשפה שאינה שפת האם של ילדיכם. על מנת לעזור להם לעבור את הבחינה בצורה הטובה ביותר ולגשת אליה כמו שצריך מומלץ לנקוט במספר דרכים:

  • בראש ובראשונה הקפידו לעזור לילד להירגע. הסבירו לו כי מדובר סך הכל בבחינה וגם אם הוא לא יצליח הדבר לא מעיד עליו כלום.
  • עזרו לו להתכונן מראש על ידי חזרה של מילים נפוצות באנגלית, חידוד הקריאה, מענה על שאלות וכן על ידי שיחה. הפכו את האנגלית לאורחת בביתכם באופן קבוע.
  • רשמו אותו לקורס ייעודי באנגלית אשר מטרתו להכין את הילד לקראת המיצ"ב. כיום יש מספר רב של קורסים אשר מטרתם, בנוסף להעשרת השפה, היא להכין את הילד למבחן.

לימודים לקראת המיצ"ב

אין ספק כי מבחן בסדר גודל כזה הוא אינו דבר נעים עבור הילד שלנו. החששות המתעוררים בו הינם מובנים לחלוטין ואנו כהורים צריכים לעשות כמיטב יכולתנו על מנת לעזור לו להצליח. הרשמה לקורס באנגלית הינה אחת השיטות היעילות ביותר לתת לילדיכם את כל הכלים להם הם זקוקים על מנת להצליח להתמודד עם המבחן כראוי. במקומות כמו אינגליש סנטר תמצאו בדיוק את הקורס לו הילדים שלכם זקוקים. מתן הכלים הנכונים יעזור להם לצלוח את הבחינה ללא קושי רב מידי ויחדיר בהם את האמונה הנכונה כי הם אכן מסוגלים. להרשמה לקורס הקרוב ולפרטים נוספים השאירו לנו הודעה ונשמח לחזור אליכם.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: