גרניט פורצלן שחור

גרניט פורצלן שחור – מה המחירים?

גרניט פורצלן זהו אחד מסוגי הריצוף המבוקשים והנפוצים ביותר בשנים האחרונות וזאת בשל היתרונות הרבים שיש באריחים מסוג זה. כתוצאה מהביקוש הרב שרק הולך וגדל התפתח נושא הגרניט הפורצלן מבחינה של עיצובים שיכולים להיות צבעים שונים, צורות גיאומטריות שונות, טקסטורות שונות, גימור מט או מבריק. בין הסגנונות המבוקשים ביותר אפשר למצוא גרניט פורצלן שחור!

מה בכלל מיוחד בגרניט פורצלן?

גרניט פורצלן מיוחד בשל מספר סיבות בין היתר בשל החוזק שלו, עצם זה שניתן להשיג אותו בגדלים שונים מיוחדים ולא סטנדרטיים שכן מדובר על מוצר מעובד ולא טבעי, עובי שונה וכדומה. גרניט פורצלן שחור למשל יכול להיות משחור חלק מט או מבריק, שחור עם עיטורים שונים וגימורים שונים וכדומה. למשל גרניט פורצלן שחור אהוב על ידי אנשים רבים מהסיבה שהוא מקנה מראה אלגנטי ביותר, יוקרתי ומרשים.

כיצד נקבע המחיר עבור גרניט פורצלן שחור?

מחיר של גרניט פורצלן שחור נקבע על ידי מספר קריטריונים כגון:

  • האם מדובר באריח קיים וסטנדרטי או משהו ייחודי הדורש יצור מיוחד.
  • גודל האריח עצמו ומה השטח הכולל המיועד לריצוף.
  • עובי האריח.
  • איכות האבן.
  • דרגת החלקה.

מה טווחי המחירים של גרניט פורצלן שחור?

העלויות של ריצוף משטחי גרניט פורצלן יכולות לנוע סביב כמה אלפי שקלים כאשר כפי שכבר ציינו העלות הסופית תלויה באיכות האבן, הגודל שלה השטח הכולל שמרצפים וכדומה, וזאת משום שמדובר למעשה על אבן סינטטית, עמידה ביותר, חזקה אשר נותנת מענה טוב ואיכותי למשך שנים רבות. המחיר יכול להיות מושפע בין היתר גם במקום בו קונים את המוצר, שכן קנייה דרך משווק מייקרת את המוצר בעוד רכישה ישירות מהיצרן לרוב מוזילה את המוצר.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: