אקדח מסאג' - סכנות יתרונות ולמה הוא מתאים

אקדח מסאג' – סכנות יתרונות ולמה הוא מתאים

לפעמים זה הגיל ולפעמים מדובר בסיטואציה נקודתית אצל אדם שהגיע למצב בריאותי שמחייב טיפול מותאם. עיסוי הוא דבר שלא נולד למטרת פינוק, אלא עבור יצירה של סוג של טיפול המסייע להגיע אל מצב של הפחתה ברמת הכאב שיכול להיווצר מכל מיני סיבות בגוף של האדם, עם הדגש על השרירים והמפרקים. דרך ספציפית לטיפול בכאב נעשית על ידי סוגים שונים של אקדח מסאג', וכאן ראוי להבין היטב את הייעוד שלו ולמי הוא בכלל מומלץ.

חידוש בתחום מכשירי העיסוי

לא כל סוג של כאב יכול להיפטר על ידי עיסוי גם אם הוא נעשה על ידי מעסה מקצועי. לפעמים הטכנולוגיה מגיעה אל מצב שבו היא מנצחת ומשיגה את הרמה הכי אפקטיבית של שיכוך הכאב ואפילו סוג של טיפול בבעיה. טיפול בגלי הלם הוא טכניקה חדשה יחסית שמסייעת במידה ניכרת עבור כל מיני סוגים של בעיות רפואיות, וכאן, אקדח הלם מציע את האפשרות של טיפול עיסוי בגלי הלם עם עיסוי שמטפל במצבים של בעיות בשירים ובמפרקים עצמם. מכשיר זה מחייב הבנה בסוג הבעיה על מנת שהפתרון יהיה נכון, ולשם כך חשוב לוודא את ההתאמה על ידי רופא טרם הרכישה.

עיסוי מקצועי בידיים מיומנות

לא כל מכשיר שאנחנו רוכשים יכול להיות כזה שמועבר אל אדם שזקוק לטיפול מקצועי בלבד. ישנם אורטופדיים שיודעים להמליץ על סוגים שונים של מכשירים המיועדים לשימוש ביתי ועצמאי על ידי המטופל, ולשם כך זה חשוב מאוד לוודא מול איש מקצוע טרם ביצוע כל סוג של אקט, אפילו גישה אל עיסוי בספא. פעולה שנעשית ללא שיקול דעת יכולה לגרום יותר לנזק מאשר תועלת, ולכן זה הכרחי לקבל המלצה ולהתייעץ עם איש רפואה שבהחלט יכול לכוון אל הרכישה של מכשיר עיסוי כזה או אחר ולהסביר את אופן השימוש על מנת שכל שימוש יהיה אפקטיבי וישיג את היתרון המבוקש.

למידע נוסף היכנסו לאתר של ד"ר ספיין

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: