בחירת ביטוח רפואי

קריטריונים לבחירת ביטוח רפואי

ביטוח רפואי הינו מוצר בעל חשיבות רבה לכל אחד שחושב על העתיד שלו. כולנו מקווים להיות בריאים וליהנות משנים יפות ומהרגשה כללית נאותה. אך לא פעם אנשים מתמודדים עם מצבי בריאות בלתי תקינים. זה יכול להיות מחלה מסוכנת, נפילה, או כל אירוע אחר אשר פוגם במצב הבריאותי ומביא למוגבלות ולצורך בטיפולים רפואיים בעלויות גבוהות. בכל המצבים הללו חשוב שיהיה מענה כספי שיאפשר לאדם לטפל בעצמו ולרכוש תרופות, מכשור ולקבל חוות דעת מקצועית בגין המקרה הרפואי בו הוא מתמודד.

כיצד נבחר ביטוח רפואי?

השאלה שנשאלת הכי הרבה היא איך בוחרים ביטוח רפואי ? חשוב לזכור כי ביטוח הוא מוצר לכל דבר ועניין. כלומר, יש שוק וחברות רבות שפועלות בו. יש סוכנים ויש סוגים שונים של ביטוחים. כל אחד צריך לבחור בשימת לב מרובה את הביטוח על מנת להיות בטוח שהמוצר שהוא רוכש אכן יעמוד לימינו בעת הצורך. כמו כן חשוב לוודא את נושא הכדאיות של הביטוח. זאת בהתייחס לעלויות ולתמורה.

כך בוחרים ביטוח רפואי

  • עלות קבועה – יש להתייחס לעלות של הביטוח. כלומר, לסכום החודשי שאתם עומדים לשלם עליה לאורך זמן.
  • פרטי הפוליסה – לכל ביטוח בריאות יש תנאים משלו. הללו מפורטים פוליסה והם מוחלטים על ידי חברת הביטוח. הפרטים הקטנים בסופו של דבר משמעותיים מאוד ביחס למה שהמבוטח יוכל לקבל או לא במקרה של מצבים רפואיים.
  • אמינות החברה – חברת ביטוח צריכה להיות אמינה כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם אכן מקבלים את הביטוח ואת המענה בגינו אתם משלמים.

הדבר הנכון ביותר הוא להיעזר עם יועץ אובייקטיבי שיסייע לכם וייתן ייעוץ לגבי ביטוחים שאינו מושפע מאינטרסים משלו. הוא יוכל לבדוק אתכם במבט מפוכח מהו הביטוח הרפואי שמתאים לכם מכולם. ואצל איזו חברה תמצאו את התנאים הטובים ביותר.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: