כלי רכיבה לילדים

כלי רכיבה לילדים – מאיפה להתחיל

בוא נתחיל הכל מהתחלה

כלי רכיבה לילדים יכול לבוא לידי ביטוי בכמה צורות וגדלים שונים, כל כלי רכיבה לילדים מתאים עבור גיל שונה. ישנם כלי רכיבה לילדים אשר מתאימים יותר מבחינת הגודל, הצורה והממשק לילדים קטים עד גיל שנה. אבל יש גם כלי רכיבה לילדים אשר תואמים מכל הבחינות לילדים גדולים יותר, בני שנתיים, שלוש ומעלה.

איזה כלי רכיבה לילדים מומלץ יש?

כפי שנאמר קודם לכן הכל תלוי בגיל של הילד, עבור כל גיל ישנו כלי רכב מומלץ אחד ולכן זה תלוי ומשתנה בהתאם לגיל הילד, גודל הילד ועוד. במאמר הבא נציין כמה כלי רכיבה ומגוון רחב של אופני סמארט טרייק לילדים אשר מתאימים לילד בגיל ספציפי.

עד גיל שנה

לילד קטן עד בגיל שנה עד שנה וחצי הכי מומלץ להביא בימבה, כלי רכיבה קטן אשר ניתן להזיז אותו ממקום אל מקום בעזרת דחיקה של הרגליים אחורה. בימבה יכולה להתאים לילדים קטנים עד גיל שנה וחצי כי מדובר על כלי רכיבה קטן וזעיר ולכן מתאימה הבימבה לילדים עד גיל שנה וחצי.

שנה וחצי ומעלה

לילדים קצת יותר גדולים כלומר ילדים מעל גיל שנה וחצי ישנו כלי רכיבה אחר אשר יכול להתאים להם מאוד. תלת אופן לילדים הינו כלי רכיבה קומפקטי אשר ניתן לקחת לכל מקום בלי בעיה, מדובר על כלי רכיבה לילדים אשר ניתן להפיק ממנו מקסימום הנאה. בנוסף תלת אופן לילדים הינו כלי רכיבה אשר תורם מאוד לאיזון של הילד, שלב חשוב מאוד בהתפתחות הילד.

לסיכום

ישנם לא מעט כלי רכיבה לילדים, מומלץ להתחיל במשהו קטן כמו בימבה למשל ובהמשך כאשר הילד גדל מומלץ לשדרג לו את כלי הרכיבה לתלת אופן ובהמשך בהדרגה לעבור לרכיבה על קורקינט לילדים קטנים .

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: