מובייל 012 מסלולים אטרקטיביים

מובייל 012 מסלולים אטרקטיביים שלא משתנים

מי זוכר בכלל את הימים שבהם שילמנו על כל שיחת טלפון בהתאם לזמן הדיבור? בני נוער היו מגיעים אז לחשבונות טלפון לא הגיוניים של 600 – 700 ₪ כל חודש, ובחלק מהמקרים המחירים האמירו עד לסכומים של 4 ספרות. היום החיים הרבה יותר פשוטים, היות ורוב החברות מציעות חבילות סלולר משתלמות יותר, הכוללות שיחות ללא הגבלה. למעשה חברת מובייל 012 הייתה מבין החברות הראשונות אשר סיפקו את החידוש המשתלם הזה, דבר שהעלה את החברה לרמה גבוהה יותר. היום החברה מציעה ללקוחותיה חידוש משתלם נוסף – מסלולים אטרקטיביים שלא משתנים, כלומר ישנה התחייבות שהמחיר יישאר קבוע למשך מספר שנים. מדובר באחד הצעדים החשובים ביותר שהחברה נקטה בהם, היות ומדובר על רפורמה נוספת בתחום הסלולר. בעוד שחברות גדולות ממהרות להציע מחירים נמוכים למשך חודשים ספורים בלבד, חברת מובייל 012 מבטיחה לצרכן הישראלי מחיר נוח ומשתלם למשך שנים!

מובייל 012 – חבילות משתלמות לאורך זמן

כאמור, מובייל 012 נחשבת לאחת החברות החלוצות אשר יזמו את רפורמת הסלולר. החברה הציעה מחירים נמוכים, בזמן שהחברות הגדולות עשקו את הצרכן במחירים מפוקפקים. חברת מובייל 012 קיימת בשוק כבר משנת 1997, ומספקת שירות אמין ואיכותי למאות אלפי לקוחות בכל רחבי הארץ. החברה משווקת מספר מסלולים אטרקטיביים שלא משתנים, במטרה לספק לצרכן הישראלי את היכולת לשלוט בצורה הטובה ביותר בהוצאות הכלכליות שלו. למשל, ניתן למצוא מספר מסלולים אישיים שכל אחד יכול לבחור מהם – מסלול של 30 ₪ בחודש או מסלול של 50 ₪ בחודש. המסלול הראשון מספק שיחות והודעות ללא הגבלה, 50 ג'יגה והתחייבות למחיר קבוע למשך שנתיים. המסלול השני כולל תנאים דומים, אך מכיל 100 ג'יגה ומספק התחייבות למשך 3 שנים. כמו כן, ניתן למצוא חבילה משפחתית הכוללת שלושה קווים, 40 ג'יגה גלישה, הודעות ושיחות ללא הגבלה – במחיר של 80 ₪ בחודש למשך 3 שנים.

לסיכום, חברת מובייל 012 מספקת לצרכן הישראלי מסלולים אטרקטיביים שלא משתנים במשך שנים. זוהי הזדמנות נפלאה לחסוך כסף ולהימנע מכאב הראש הנצחי של החלפת מסלול בכל שנה מחדש.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: