איך לעצב גינה

איך לעצב גינה?

יש לכם גינה ביתית ואתם רוצים לראות אותה במיטבה? אין חולק על כך שגינה היא נכס בעל חשיבות עצומה לבית ולחיים שלכם בכלל. אבל כדי להפיק ממנה תועלת חייבים לעצב אותה כמו שצריך. לשלב בה אלמנטים מתאימים ולהתאים אותה לצרכים שלכם כמשפחה. כך אתם עתידים ליהנות מהגינה במידה רבה, ולגלות איך היא הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלכם. הבה ונראה מה צריך לדעת כדי לעצב גינה בצורה מושלמת.

כך תעצבו את הגינה שלכם

  • השטח והנתונים שלו – נקודת המוצא היא התאמה אידיאלית לשטח שיש לכם. יש לכם גינה או חצר בגודל מסוים ועם תנאים מסוימים. ואתם צריכים לדעת מה יש ומה אין כדי להמשיך הלאה בחכמה. מדדו והגדירו את הנתונים כדי להתקדם חכם.
  • המטרה והשימוש – לכל אחד יש אורח חיים משלו וצרכים אחרים. אתם משפחה צעירה? מתבגרים בבית? הגינה צריכה להתאים לבני הבית כדי שהיא תהיה שימושית ונעימה. הגדירו לעצמכם למי אמורה הגינה להתאים ואת מי היא צריכה לשמש.
  • התקציב – כעת אתם עוברים לסעיף התקציבי. ניתן לעצב גינות ברמה גבוהה ולהשיג תוצאות מדהימות. אך יש לבדוק מהן האפשרויות התקציביות לצורך עניין זה כדי להתאים את העיצוב המתאים ואת האלמנטים שישמשו אתכם בגינה.
  • רהיטים – אילו רהיטים אתם צריכים בגינה? פינת אוכל? נדנדות? ואלי מטבח גינה? האם אתם רוצים להציב גריל גז או מתקן שעשועים?
  • צמחים – נכון לשלב בגינה צמחים. זה יכול להיות בשתילה ישירה באדמה אך אפשרי גם באדניות. כי אין גינה ללא צמחים שמשרים אווירה ומעצבים את החלל בנימה טבעית ונעימה ביותר. לשם כך תצטרכו מגזמות וחרמשים.
  • הצללה – הצללה טובה מאפשרת לכם ליהנות מפרטיות בגינה. משהייה בצל גם בימים של שמש לוהטת.

רוצים לשלב בגינה גם בריכה? קראו על בריכות נוי באתר של טולמן

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

השקעות
כללי
miko

איך להרוויח יותר כסף?

איך להרוויח יותר כסף, זוהי שאלת השאלות. הרי כולנו רוצים להיות מבוססים כלכלית, לא תמיד אנו מודעים לאפשרויות הקיימות, אולם ההמלצה החמה היא להשקיע, ומומלץ בכמה תחומים בכדי לפזר סיכונים.

קרא עוד »
אוניברסיטה לתינוקות
צרכנות
miko

5 יתרונות באוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק חיונית לכל תינוק עוד מגיל לידה. קיימים סוגים שונים של אוניברסיטאות לתינוקות, כמו למשל משטח פעילות המתאים לתינוק מרגע היוולדו. אוניברסיטה עם כרית

קרא עוד »