4 יתרונות במתקן חיטוי ידיים אוטומטי

תקופת הקורונה העירה אצל אנשים רבים כל מיני דברים שתמיד היה כדאי להקפיד עליהם. אחד מהדברים האלו הוא עניין חיטוי הידיים. הרי אין כל עניין להעביר חיידקים אחד מהשני אם אפשר לחטא ידיים במהלך ביצוע פעולות שונות ובמיוחד כאשר מדובר באנשי מקצוע שמטפלים בבני אדם באופן פיזי כמו רופאים וכאלה.

כיום, ניתן למצוא בכל מקום מתקן לחיטוי ידיים, מרביתם, מתקנים ידניים. אז אולי הגיע הזמן להתקדם? למה שלא נשתמש במתקנים אוטומטיים לחיטוי ידיים? להלן 4 יתרונות שיש למתקן חיטוי ידיים אוטומטי:

לא צריך לגעת במכשיר

למרות שמתקן לחיטוי ידיים נחשב למקום נקי מחיידקים, ישנו חלק אחד במתקן שהוא החלק המזוהם ביותר. הכוונה כמובן ללחצן עליו לוחצים על מנת לשחרר את חומר החיטוי. במתקן חיטוי אוטומטי קיימים חיישנים שמזהים חום גוף וכך משחררים חומר ללא מגע במכשיר.

חיסכון בחומר חיטוי

במתקנים ידניים, יש ללחוץ על מנת לשחרר חומר, כך שכל אחד יכול ללחוץ כמה פעמים ולהוציא כמות גדולה של חומר חיטוי. אך כאשר החומר יוצא באופן אוטומטי, ישנה שליטה על הכמות שיוצאת ולא כל אחד משחרר כמה שבא לו.

ניתן להגביל את השימוש במכשיר

מתקן חיטוי ידיים אוטומטי אינו חייב להיות פעיל כל הזמן כמו המתקן הידני, וניתן להגביל את השימוש בו ולנתק אותו לזמנים מסוימים בהם אין בו צורך. המתקן האוטומטי מופעל על ידי סוללות, והניתוק שלו בזמנים 'מתים' מאפשר לשמור על חיי סוללה ארוכים יותר.

נורת עדכון ובקרה

קיימת במכשיר נורה שמעדכנת על מצב הסוללות ועל כמות החומר שקיימת בו וכמובן, מהבהבת בעת הצורך – כאשר צריך להחליף סוללות או למלא חומר חיטוי מחדש. מידע נוסף באתר http://www.promotion-il.co.il/

למידע בנושא טיפול בהצפות

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

אוניברסיטה לתינוקות
צרכנות
miko

5 יתרונות באוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק חיונית לכל תינוק עוד מגיל לידה. קיימים סוגים שונים של אוניברסיטאות לתינוקות, כמו למשל משטח פעילות המתאים לתינוק מרגע היוולדו. אוניברסיטה עם כרית

קרא עוד »
קפה פילטר
צרכנות
miko

מהו קפה פילטר?

אם אתם מחפשים כל הזמן את טעם הקפה הבא, אתם כנראה תשמחו להכיר את הקפה פילטר. אז על מה בעצם מדובר? ככה. קפה פילטר נכון

קרא עוד »
Uncategorized
miko

מהו ארון רחף?

ראיתם פעם ארון מרחף? אז אם לא ידעתם, יש דבר כזה. אה, לא באמת, מדובר בארון שאומנם מחובר אל הקרקע, אך הוא נראה ככזה שמרחף

קרא עוד »