הסעה לאורחי החתונה

כמה עולה הסעה לאורחי החתונה?

הסעות לאירועים עם דגש על חתונות מוזמנות על ידי בעלי האירוע או על ידי האורחים. ישנם מקרים בהם החתן והכלה מזמינים את ההסעה על חשבונם ומקרים בהם קבוצת חברים או בני משפחה מארגנת את ההסעה ונושאת בעלויות. מחירים של הסעות לאירועים נקבעים על פי מספר המשתתפים, מרחק הנסיעה, מספר נקודות האיסוף, שעות העבודה וסוג הרכב. אם אתם מזמינים לראשונה הסעה לאירוע – תשמחו לגלות שזה לא עסק יקר.

יותר אורחים = יותר כסף

הסדרת הסעה לחתונה מבטיחה נוכחות כמעט מלאה של כל האורחים. הסעה מסודרת מאפשרת לאורחים להגיע בקלות אל מקום האירוע כך שהם לא יוותרו על ההזדמנות להגיע ולשמוח בשמחתכם. אתם כחתן וכלה תשמחו לגלות אולם אירועים מלא ובהתאם גם תיבת מתנות עם הרבה מעטפות. ההשקעה שלכם בתיאום הסעה לאירוע לאורחים תבוא לידי ביטוי באירוע מוצלח יותר וברווח כספי.

מחירים של הסעות לחתונה

השכרת מיניבוס לחתונה תעלה לכם 700-1,500 שקלים (מחיר ממוצע) כאשר המחיר נקבע בהתאם למרחק הנסיעה, מספר נקודות עצירה ומספר נוסעים. אם תעדיפו להשכיר אוטובוס לחתונה המחיר הממוצע יהיה 1,500-2,200 שקלים. הקפידו להתאים את סוג הרכב למספר הנוסעים ותצליחו לחסוך. שימו לב שאלו מחירים ממוצעים של הסעות לאירועים, את הצעת המחיר שלכם תקבלו בשיחת טלפון עם נציג החברה. 

מתי אפשר לבחור בהסעה זולה?

כולנו מכירים סיפורים על רכבי הסעה שמאחרים או מגיעים אל נקודת האיסוף מלוכלכים. רובנו חוששים שיקרה גם לנו משהו דומה וממהרים לבחור בהצעת המחיר היקרה ביותר. אנחנו כאן בשביל להוכיח לכם שאתם לא חייבים לשלם יותר בשביל ליהנות מהטוב ביותר. בססו את הבחירה שלכם על המלצות של לקוחות קודמים, וותק ונתונים כמו ביטוח מלא, שירות אדיב והתחייבות לרכבים חדישים ונוחים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

השקעות
כללי
miko

איך להרוויח יותר כסף?

איך להרוויח יותר כסף, זוהי שאלת השאלות. הרי כולנו רוצים להיות מבוססים כלכלית, לא תמיד אנו מודעים לאפשרויות הקיימות, אולם ההמלצה החמה היא להשקיע, ומומלץ בכמה תחומים בכדי לפזר סיכונים.

קרא עוד »
אוניברסיטה לתינוקות
צרכנות
miko

5 יתרונות באוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק חיונית לכל תינוק עוד מגיל לידה. קיימים סוגים שונים של אוניברסיטאות לתינוקות, כמו למשל משטח פעילות המתאים לתינוק מרגע היוולדו. אוניברסיטה עם כרית

קרא עוד »