אילו סוגי גגונים לרכב קיימים

גגונים לרכב הם מאוד שימושיים כאשר יוצאים לטיול אופניים, לטיולי שטח או במעבר דירה למשל. יש מגוון רחב של גגונים לצרכים שונים. ניתן לחלק את הגגונים לכמה סוגים עיקריים: גגונים אוניברסליים, גגונים מתנפחים וגגונים מותאמים לרכב.

גגונים אוניברסליים

מדובר בגגון שיתאים כמעט לכל סוג של רכב ואופן ההרכבה שלו לרכב הוא ע"י מנגנון הלבשה של דפנות הגג העליון הקבוע של הרכב. לרוב הגגון יוצמד באמצעות ברגים. יש יתרונות רבים לגגונים אוניברסליים כאשר היתרון הבולט הוא המחיר שלהם שהוא נמוך יחסית בהשוואה לגגונים מסוגים אחרים.  יתרונות נוספים הם פשטות ההרכבה שלהם והאפשרות להשתמש בגגון גם אם אתם מחליפים רכב משום שהגגון מתאים כמעט לכל רכב.

גגונים מתנפחים

הגגונים המתנפחים עשויים מבד גמיש ולכן ניתן לנפח אותם. רמת הבטיחות שלהם היא גבוהה אבל לא תמיד גגון מתנפח יתאים לצרכים שלכם במידה ויש לכם ציוד רב להעמיס על הגגון. הגגון המתנפח לא יכול לשאת משקלים מאוד גבוהים ולכן הוא נחשב כפחות איכותי בהשוואה למשל לגגון אוניברסלי.


גגונים מותאמים

גגון בהתאמה אישית לרכב הוא גגון שהוכן במיוחד עבור המידות של הרכב שלכם ועבור הדגם הספציפי. גגונים מותאמים מתחברים למחברים ולחלקים שקיימים בדגם הספציפי של הרכב ולכן הגגון לא ניתן להעברה לרכב אחר. גגונים מותאמים הם בטיחותיים, איכותיים, ישמשו אתכם לנשיאה של משקלים כבדים, ומחירם גבוה יותר בהשוואה לסוגי גגונים אחרים.בין אם אתם זקוקים לנשיאת ציוד קל או כבד – הגגון ישרת אתכם נאמנה ויאפשר לכם לייצר עוד אחסון ברכב שלכם. גגונים לרכב מאפשרים לכם לשאת בקלות מנשא וציוד ממקום למקום, תוך שמירה על נוחות וחווית הנסיעה בתוך הרכב עצמו. מידע נוסף באתר https://www.solomycar.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

השקעות
כללי
miko

איך להרוויח יותר כסף?

איך להרוויח יותר כסף, זוהי שאלת השאלות. הרי כולנו רוצים להיות מבוססים כלכלית, לא תמיד אנו מודעים לאפשרויות הקיימות, אולם ההמלצה החמה היא להשקיע, ומומלץ בכמה תחומים בכדי לפזר סיכונים.

קרא עוד »
אוניברסיטה לתינוקות
צרכנות
miko

5 יתרונות באוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק חיונית לכל תינוק עוד מגיל לידה. קיימים סוגים שונים של אוניברסיטאות לתינוקות, כמו למשל משטח פעילות המתאים לתינוק מרגע היוולדו. אוניברסיטה עם כרית

קרא עוד »