מי עדן

איזה מבצעים יש במי עדן?

אם המים שלכם בבית לא כל כך טעימים, אתם רוצים מים טעימים וקרים בכל ימות השנה, מי עדן יכול להיות פתרון מעולה בשבילכם. למה? בגלל שאתם לא צריכים לדאוג לכלום. המים מגיעים עד אליכם, עד לבית. המכשיר עצמו גם ניתן על ידי החברה ברגע שאתם מצטרפים למינויים שלה, כל מה שנשאר לכם זה רק לקחת את הכוס, למזוג ולשתות.

מי עדן מציעה כמה חבילות ללקוחות שלה. חבילות שמתאימות למי שרוצה את העיצוב של המכשיר ולא צריך הרבה מים, חבילות למי שצורך יותר מים וכדומה.

אילו מבצעים תוכלו למצוא ומה עוד צריך לדעת על השירות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מבצעים על מי עדן

מי עדן מאפשרים לכם להנות בכל השנה ממים טריים. בניגוד לרוב מכשירי המים ששמים על השיש, שם אתם צריכים לדאוג לתחזוקה של הפילטרים, כאן החברה דואגת להכול. אתם מקבלים מכשיר חדש, בנוסף, החברה, על בסיס שבועי או חודשי, תביא עד אליכם לבית את כדי המים שמיוצרים בחברה וכך, אתם צריכים רק לשתות.

כמובן שבהשוואה למכשירים שיש בשוק כמו של חברת תמי 4, זה יעלה יותר, אבל אפשר גם לקרוא לזה שירות VIP בגלל שאתם מקבלים את כל הערכה בלי לדאוג לשום דבר.

המבצעים שניתן למצוא אצל מי עדן, הם לא משמעותיים. אתם יכולים לקבל הטבה במחיר כאשר אתם מזמינים כמות של גלונים של מים מידי חודש. כך תשלמו פחות על כל גלון.

חשוב להדגיש שהגלונים לא נשארים אצלכם, כאשר החברה תביא לכם גלונים חדשים, תצטרכו להחזיר לה את הישנים. באם לא, החברה תחייב אתכם על כל גלון שלא החזרתם. כמו כן, כאשר אתם נפרדים מהחברה עליכם להחזיר את המכשיר שקיבלתם.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

השקעות
כללי
miko

איך להרוויח יותר כסף?

איך להרוויח יותר כסף, זוהי שאלת השאלות. הרי כולנו רוצים להיות מבוססים כלכלית, לא תמיד אנו מודעים לאפשרויות הקיימות, אולם ההמלצה החמה היא להשקיע, ומומלץ בכמה תחומים בכדי לפזר סיכונים.

קרא עוד »
אוניברסיטה לתינוקות
צרכנות
miko

5 יתרונות באוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק חיונית לכל תינוק עוד מגיל לידה. קיימים סוגים שונים של אוניברסיטאות לתינוקות, כמו למשל משטח פעילות המתאים לתינוק מרגע היוולדו. אוניברסיטה עם כרית

קרא עוד »