אוניברסיטה לתינוקות

מוצרי תינוקות מומלצים לימים הראשונים לאחר הלידה

התינוק שלכם יצא לאוויר העולם ותהיו מעוניינים לקנות לו מוצרי תינוקות מומלצים שיסייעו לכם לגדל אותו תוך כדי ידיעה כי יש לכם את הדברים החשובים ביותר עבורו? במאמר הבא נדבר על המוצרים שחשוב שיהיו בביתכם ועל הסידרה של מאמי קר וזאת לימים הראשונים לאחר הלידה של התינוק.

שמן אמבט עבור התינוק

מבין שלל מוצרי תינוקות מומלצים ניתן לומר בבירור כי שמן אמבט לתינוק יהיה קריטי מאוד. במקרים רבים תינוקות נולדים עם עור מעט יבש ועל מנת להקל על המצב ניתן לפזר שמן באמבטיה. כך העור של התינוק יהפוך רך יותר ויהיה ניתן להקל על המצב ממנו הוא סובל ובצורה מאוד משמעותית, דבר שבוודאי תרצו לקחת לתשומת הלב שלכם.

סבון טבעי לתינוק

העור הרגיש של התינוק דורש מוצרים שיתאימו במיוחד עבורו. מוצרי תינוקות מומלצים צריכים להיות כאלה שבאמת יתאימו לתינוק, בדיוק כמו סבון טבעי. תרצו לרכוש סבון שאינו מכיל חומרים מזיקים וזאת על מנת להבטיח שהתינוק שלכם לא יסבול מגירוי של חומרים כימיים שנמצאים בסבונים רגילים.

לפיכך יהיה רצוי שתבחנו מספר אופציות שונות של סבונים טבעיים וזאת על מנת להבטיח שהתינוק שלכם יוכל להיות נקי והעור שלכם לא יצטרך לסבול מגע בסבונים עם חומרים כימיים בשבועיים הראשונים, כאשר הוא רגיש במיוחד. אז אל תשכחו לקנות סבון איכותי.

רפידות הנקה נוחות לשימוש

רפידות ההנקה תהיינה מעולות במצב בו הפטמות יבשות ורוצים להניק את התינוק ולעשות זאת בצורה נוחה ככל האפשר. יהיה רצוי לחפש אחר רפידות אשר מרגישות נוחות ומסוגלות להתאים לגוף שלך בצורה מדויקת. כך חוויית ההנקה בשבועיים הראשונים תהיה הרבה יותר נוחה וקלה עבורך. דבר שיהיה בעל חשיבות עצומה בעצם.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.pharmasale.co.il

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

קורות חיים
כללי
miko

איך כותבים קורות חיים

רוצים לדעת איך כותבים קורות חיים ולהיות בטוחים כי אתם כותבים את המסמך החשוב הזה בצורה המרשימה ביותר וזאת כדי שתוכלו להשיג את המשרה עליה

קרא עוד »