קפה פילטר

מהו קפה פילטר?

אם אתם מחפשים כל הזמן את טעם הקפה הבא, אתם כנראה תשמחו להכיר את הקפה פילטר. אז על מה בעצם מדובר? ככה. קפה פילטר נכון לעכשיו נמצא בכל רחבי העולם אבל לישראל הוא עדיין לא נכנס בצורה משמעותית, אם כי אנחנו מתחילים לראות כניסה לשוק הישראלי והתלהבות מצד הצרכנים לקפה פילטר. 

אם אתם מהאנשים שקמים בבוקר ושותים קפה פשוט, פילטר או לא פילטר פחות יעניין אתכם. אולם חשוב לדעת שיש כיום הרבה סוגי קפה שיתכן שחלקם יהיו טעימים לכם יותר מהקפה שאתם שותים היום. ואולי, מי יודע, אחד מהם זה קפה הפילטר?

אז מהו קפה פילטר? מה היתרונות שלו? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

קפה פילטר:

קפה פילטר הוא קפה עם פילטר. כן, ממש ככה. נסביר. כשמכינים קפה עם פילטר, הפילטר יסנן את הקפה וישאיר רק את המים. כך, אתם מקבלים קפה אותנטי, אתם יכולים להוסיף חלב, ממתיקים או מה שבא לכם כדי להפוך את הקפה לטעים יותר. 

אז מה היתרון הגדול? קודם כל הטעם. קפה הפילטר לא דומה לשום קפה שאתם מכירים. זהו קפה עם ניחוח וטעם ייחודיים שאי אפשר להגיע אליו בעזרת קפסולות, טובות ככל שיהיו.

הדבר השני הוא שאתם לא צריכים מכונה משוכללת ויקרה כדי להפיק אותו. בסך הכול אתם יכולים להשתמש בפילטר ידני או חשמלי שניתן להשיג ויש לכם קפה פילטר טעים ומשובח.

האם בטוח תאהבו את זה? לא, לא בטוח, אבל מלנסות לא מתים. מה גם שצרכנים רבים עזבו את כל הקפסולות למיניהם אחרי שהם טעמו את קפה הפילטר. 

לסיכום וסיום, קפה פילטר הוא קפה שנעשה ממש מפולי קפה שאתם מסננים בעזרת מסננת ידנית או חשמלית. צריכים חלקי חילוף למכונת הקפה או חלפים למוצרי חשמל ביתיים אחרים? בקרו באתר של תבור סחר בע"מ >>>

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

קורות חיים
כללי
miko

איך כותבים קורות חיים

רוצים לדעת איך כותבים קורות חיים ולהיות בטוחים כי אתם כותבים את המסמך החשוב הזה בצורה המרשימה ביותר וזאת כדי שתוכלו להשיג את המשרה עליה

קרא עוד »