מהו ארון רחף?

ראיתם פעם ארון מרחף? אז אם לא ידעתם, יש דבר כזה. אה, לא באמת, מדובר בארון שאומנם מחובר אל הקרקע, אך הוא נראה ככזה שמרחף באוויר ואינו נוגע ברצפה. מה זה הארון הזה? איך בונים אותו? מה היתרונות שלו? כל מה שרציתם לדעת על 'ארון רחף'.

ארון רחף – המצאת המאה

ארון רחף הוא למעשה ארון הזזה אשר מעוצב באופן כזה בו הדלתות שלו בנויות באופן בולט מעט והן מסתירות את המסילות. ארון כזה תמיד ייראה יפהפה בשל הגימור הנקי והמושלם שלו.

היתרונות של ארון רחף

לארון רחף יש שלושה יתרונות מרכזיים – 

  1. איטום מושלם – בשל המבנה הייחודי של הארון – מבנה בו הדלתות בולטות מעט מעבר למסילות – הוא אטום באופן כמעט הרמטי. דבר אשר מונע מלכלוך להצטבר על המסילות וכן מונע ממזיקים שונים לחדור אל תוך הארון.
  2. המשכיות של הקיר – בארונות רחף ניתן ליצור מראה המשכי כאילו הם חלק מהקיר. ניתן להתקין את הדלתות באופן כזה, שהן תיסגרנה בקו ישר מה שידמה המשך של הקיר.
  3. אסתטיקה מושלמת – אם אין לכם בחדר נישה מתאימה לארון, תוכלו 'לייצר' אחת כזאת, או יותר נכון לדמות אותה, על ידי ארון רחף. בארון כזה, החלק של הדלתות חשוף לגמרי בצורה שמדמה ארון ששקוע בתוך הקיר.

היכן מתאים למקם אותו?

ניתן למקם ארון רחף בכל חלל שהוא מכיוון שהוא משתלב מצוין בכל מקום. אפשר לרכוש אותו עבור חדר שינה, ניתן להתאים אותו לחדר ילדים ואפשר כמובן לבחור בו כאופציה לארון אחסון בחדר ארונות או לעצב אותו בצורה יוקרתית שתתאים לחדר האורחים. בקיצור, לכל חלל בו אתם צריכים ארון, תוכלו לבחור בארון רחף. למידע בנושא ארונות הזזה עם טלויזיה

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

השקעות
כללי
miko

איך להרוויח יותר כסף?

איך להרוויח יותר כסף, זוהי שאלת השאלות. הרי כולנו רוצים להיות מבוססים כלכלית, לא תמיד אנו מודעים לאפשרויות הקיימות, אולם ההמלצה החמה היא להשקיע, ומומלץ בכמה תחומים בכדי לפזר סיכונים.

קרא עוד »
אוניברסיטה לתינוקות
צרכנות
miko

5 יתרונות באוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק חיונית לכל תינוק עוד מגיל לידה. קיימים סוגים שונים של אוניברסיטאות לתינוקות, כמו למשל משטח פעילות המתאים לתינוק מרגע היוולדו. אוניברסיטה עם כרית

קרא עוד »
קפה פילטר
צרכנות
miko

מהו קפה פילטר?

אם אתם מחפשים כל הזמן את טעם הקפה הבא, אתם כנראה תשמחו להכיר את הקפה פילטר. אז על מה בעצם מדובר? ככה. קפה פילטר נכון

קרא עוד »