אוניברסיטה לתינוקות

5 יתרונות באוניברסיטה לתינוק

אוניברסיטה לתינוק חיונית לכל תינוק עוד מגיל לידה. קיימים סוגים שונים של אוניברסיטאות לתינוקות, כמו למשל משטח פעילות המתאים לתינוק מרגע היוולדו. אוניברסיטה עם כרית התפתחות אותה ניתן לחבר למשטח הפעילות ומתקן אשר מחובר ללוח פעילות אינטראקטיבי. אז מה הם היתרונות החשובים כל כך של האוניברסיטה ? התחילו לקרוא

חמשת היתרונות של אוניברסיטה לתינוק

  1. הילד לומד עוד משלב ינקות  – השלב הראשון של הלימוד עבור התינוק הוא שלב האוניברסיטה.   זו תורמת רבות להתפתחותו של התינוק שכן בצעצוע זה משולבים מספר עולמות חווייתיים חושיים עבור התינוק, עולמות אשר עוזרים בהתפתחותו. רוב ההורים נוהגים לחבר לאוניברסיטה כל מיני צעצועים בגדלים, מרקמים וצבעים שונים. 
  2. צעצוע התפתחות מומלץ על ידי מומחים – מומחים ממליצים על אוניברסיטה לתינוק ככלי לגירויים חושיים וככלי עזר התפתחותי עבור התינוק. ניתן להצמיד לאוניברסיטה צעצועים שונים כמו למשל רעשן, ספר תמונות, מוזיקה וצעצועים רכים ומשטח הפעילות מעודד זחילה. בנוסף, האוניברסיטה מעודדת את יכולת הראייה של התינוק ומאפשרת לו לתרגל קשר במקביל של עין ויד כאשר הוא מנסה לגעת בחפץ על הקשתות. 
  3. משטח נייד ונוח לשימוש – מתקן קל משקל אותו ניתן להרכיב בקלות ולכן יש גם אפשרות לקחת אותו לכל מקום בו מעוניינים, אם זה לפארק, לחוף הים, לבית של חברים ועוד. המתקן מתקפל והתחזוקה שלו פשוטה למדי. 
  4. האוניברסיטה מעודדת זחילה – אחד השלבים החשובים ביותר בהתפתחותו של התינוק הוא שלב הזחילה. ניתן להשתמש באוניברסיטה למטרת עידוד לזחילה וזאת על ידי תליית כל מיני גירויים על הקשתות של האוניברסיטה אשר יעודדו אותו לשלוח יד לחפץ, לדחוף את כל הגוף על מנת להגיע לצעצוע התלוי על האוניברסיטה, להתהפך ולבסוף לזחול.
  5. אוניברסיטה לתינוק מתאימה להפעלה בבית – אוניברסיטה לתינוק מותאמת לכל חדר ומרחב בו מעוניינים להניח אותו. 

מגוון צעצועי התפתחות מחכים לכם ב- I M TOYS קנייה נעימה!

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

קורות חיים
כללי
miko

איך כותבים קורות חיים

רוצים לדעת איך כותבים קורות חיים ולהיות בטוחים כי אתם כותבים את המסמך החשוב הזה בצורה המרשימה ביותר וזאת כדי שתוכלו להשיג את המשרה עליה

קרא עוד »