עצוב עם סטייל – הדפסה על קנבס

אנשים רבים בוחרים לעצב מחדש את הבית שלהם, לעיתים על ידי שיפוץ נרחב ומאסיבי ולעיתים רק על ידי סטיילינג בסיסי הכולל החלפה של ריהוט, שטיחים, וילונות, תאורה וגם כל מה שקשור לתמונות. לעיתים התמונות הן תמונות של נופים, בעלי חיים או סתם תמונות אבסטרקטיות אך יש פעמים בהם רוצים להפוך את הבית למקום יותר חמים וביתי אז תולים תמונות גם של בני המשפחה.

הדפסה על קנבס מבחינה עיצובית

הדפסה על קנבס זוהי למעשה דרך של הדפסה של תמונות שאוהבים על בד קנבס מה שמאפשר לתלות את התמונה בכל מקום שרוצים. זה יכול להיות הדפסה של תמונות מהחתונה, תמונות הריון, תמונות משפחתיות שונות ואפילו תמונות של נופים מטיולים שונים בארץ ובחוץ לארץ. הדפסה על קנבס מאפשרת לתת לבית עיצוב שהוא יותר אישי שכן התמונות הן תמונות שאתם צילמתם, תמונות שלכם ושל בני המשפחה, תמונות של מקומות בהם אתם ביקרתם ואהבתם. במידה ורוצים אפשר להדפיס סתם תמונה שראית ואהבתם ומשתלבת עם העיצוב של החלל בו היא מיועדת להיתלות מבחינת הצבעים והאוירה הכללית.

למה כדאי להדפיס על קנבס

הדפסה על קנבס היא מאוד מומלצת שכן מדובר על הדפסה יחסית פשוטה, יש גדלים שונים ולכן אפשר להתאים אותה לחללים ומקומות שונים, היא מגיעה בצורה מלבנית או מרובעת, מדובר על חומר קל שכל אחד יכול לתלות בקלות ואין צורך בהתקנה מיוחדת ולא פחות חשוב זה שמדובר בהדפסה אשר נשמרת במשך תקופה ארוכה, וגם לאחר מספר שנים היא נראית טוב מאוד כאילו רק אתמול הודפסה. תמונה על קנבס נותנת לחלל בו היא תלויה מראה רך ונעים מאוד ומשתלבת היטב בכל חדר שהיא תלויה בו.

למידע נוסף ומחירים הכנסו לאתר שלנו: https://digitalgift.co.il/.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

קורות חיים
כללי
miko

איך כותבים קורות חיים

רוצים לדעת איך כותבים קורות חיים ולהיות בטוחים כי אתם כותבים את המסמך החשוב הזה בצורה המרשימה ביותר וזאת כדי שתוכלו להשיג את המשרה עליה

קרא עוד »