דמויות שטח לאירועים

דמויות שטח לאירועים – למה זה כדאי?

דמויות שטח לאירועים מאפשרות לכם להוסיף נופח נוסף ותוכן לאירוע שלכם, בצורה מקורית שמשתלבת באירוע ולא מכבידה על ניהול האירוע או על הלו"ז. ניתן לדמות דמויות שטח לאירועים כמו הוספה של רובד שלא היה קיים קודם לכן, שמייצר יש מאין.

כיצד מפעילים דמויות שטח לאירועים

דמויות שטח הן דמויות אנושיות או דמויות של אובייקטים מסוימים, כאשר את הדמות עצמה משחק לרוב שחקן או איש במה שיש לו את הכישורים להיכנס לעולמה של הדמות ולהביא אותה לידי ביטוי בצורה הנכונה לאירוע, לתוכן שלו ולקהל כמובן.

סוגים של דמויות שטח לאירועים

קיים מגוון עשיר ורחב מאוד של דמויות שטח לאירועים  – החל מדמויות לחגים כמו דמויות של פרעה או משה לחג הפסח, או דמויות של איכרים לחג שבועות. סוג נוסף של דמויות שטח אלו הן דמויות לוליינות כמו הולכי קביים. ניתן גם לשלב דמויות שטח מעולם האגדות כמו למשל סינדרלה או היפיפייה הנרדמת.

פסל חי

אפשרות נוספת לדמויות שטח שהיא מעט שונה אבל מאוד מקורית ויוצרת עניין היא לשלב דמויות שטח לאירועים שהן פסלים חיים. פסל חי של איתמר שחקנים הוא פסל שאיננו דומם אלא שמתקשר במידה מסוימת עם הקהל שעובר לידו, בצורה מאוד מינימליסטית, כאשר את הפסל החי משחק לרוב שחקן מקצועי או איש אומנותי שיש לו את הכישורים להביא לידי ביטוי עם שפת גוף מינימאלית את הרוח של הפסל. פסל חי של פסל החירות למשל או של נסיכה קסומה. הפסל החי מאוד בולט מבחינה חיצונית מבחינת לבוש, איפור ואביזרים נלווים.

תוכלו לשדרג מאוד את אירוע החברה שלכם או את המסיבה באמצעות שילוב של דמויות שטח לאירועים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

קורות חיים
כללי
miko

איך כותבים קורות חיים

רוצים לדעת איך כותבים קורות חיים ולהיות בטוחים כי אתם כותבים את המסמך החשוב הזה בצורה המרשימה ביותר וזאת כדי שתוכלו להשיג את המשרה עליה

קרא עוד »