שיעורי קבלה בירושלים\ שיעורי חסידות בירושלים

תורת הסוד והנסתר – הקבלה היא תורה המיוחדת לאנשים מסוימים. אמנם כל הרוצה יכול לבוא וללמוד, אבל בדרך כלל לא כל אדם לומד או מצליח בכלל ללמוד קבלה. לתורת הקבלה שורשים עמוקים ביותר במחשבה, במיסטיקה וביהדות.

תורת הקבלה השפיעה על זרמים מסוימים בעם היהודי וגרמו לקהילות רבות ואנשי מעלה, יתרון רוחני קדוש. גם דברים לא טובים יצאו מתורת הקבלה כמו כת השבתאיים. אך ברור שתורת הקבלה אינה דבר לא טוב כי אם להיפך. אדם שמחובר לתורת הנסתר עולה ומתקדש בדרגות הרוחניות עד מאוד. לקריאה אודות לימודי חסידות

שיעורי קבלה בירושלים

שיעורי קבלה בירושלים הוא דבר נפוץ מאוד, אבל לא כל אחד זוכה לזה. אנשים שבאים לשיעורים נחשים לתורה שלמה. תורת הקבלה לומדת את התורה, העולם ואת כל היקום באופן שונה ומורם. לכן לא כל אחד שמתחיל ללמוד קבלה, מצליח בזה. ישנם רבים שלימוד תורת הסוד לא משפיעה עליהם טוב והם מפסיקים את זה.

כעיקרון חשוב לדעת כי המלצת התורה והרבנים היא שלא ללמוד קבלה לפני גיל ארבעים. אדם צריך להגיע לבגרות מסוימת ורמה גבוהה יותר בראיית העולם בשביל לשקוע בתורת הסוד, ללמוד אותה ולהבין אותה בצורה הנכונה.

שיעורי חסידות בירושלים

דבר נוסף שהעולם מתחבר אליו מאוד בשנים האחרונות הוא שיעורי חסידות. כיום, ניתן למצוא שיעורי חסידות בירושלים ובכל מקום. בשיעורים אלה אנו נחשפים לרבדים נוספים ועמוקים בתורה ובעם ישראל.

תורת החסידות היא רחבה מאוד, החל מספרי הבעל שם טוב הקדוש, הקדושת לוי, הבעל התניא ועוד רבים. ישנם בחסידות ספרי יסוד המורים לאדם כיצד עליו להתנהג על פי התורה. כמו כן תורת החסידות גילתה דרך לימוד וקיום מצוות חדשה על פי התורה.כיום, ניתן לשמוע שיעורי קבלה בירושלים/ שיעורי חסידות בירושלים ובכל מקום בארץ ולהרחיב את האפיקים. למידע בנושא פרשת השבוע

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: