נעלי עקב לנשים

איך הולכים על עקבים?

כולנו מכירות את הפחד מהרגע הזה שנעל העקב תוביל אותנו היישר לצניחה חופשית על המדרכה. ומי מאיתנו לא סבלה בגלל גובה בלתי סביר של נעלי עקב? אז כיצד אפשר להיות בכול זאת אלגנטית ולבחור נעלי עקב נוחות וגם ללכת בהן בלי למעוד? הנה מספר טיפים טובים!

בוחרים נעלי עקב נוחות ואיכותיות בלבד

כדי ללכת על עקבים בצורה נוחה חשוב לבחור נעלי איכות. בחירה בנעליים איכותיות תעזור לך להיות בטוחה יותר בזמן שאת פוסעת אופנתית וגבוהה אל היעד שלך. בחנויות נעליים און ליין כמו נעלי גראס, אפשר למצוא מגוון נעלי עקב איכותיות לנשים.

מתאימים את הנעליים לאירוע

התאימי את הזמן שבו את בוחרת בעקבים לצורך ולאירוע שלך. למשל, עבור מפגש עסקי את לא חייבת ללכת על עקבים מאד גבוהים ואפשר לבחור נעלי עקב נוחות ואורתופדיות עם עקב נמוך יחסית. לדייט לוהט תכלי לנעול נעלי עקב כדוגמת פלטפורמות שנחשבות נוחות יותר.

לאירוע בערב בחרי נעלי נוחות כמו סנדלים גבוהות בקיץ או מגפיים עם עקב בחורף. בחרי את הזמנים בהם תרצי לנעול נעלי עקב ואל תדרשי מעצמך לנעול אותן בכל אירוע.

נוקטים בביטחון וזהירות

כשאת פוסעת על נעלי עקב את צריכה לביות בטוחה בעצמך, ללכת זקוף, לפסוע כמו שאת תמיד פוסעת רק עם מעט יותר זהירות. אם יש מדרכה משובשת, מדרון חלקלק, מפגעים בדרך או מרחב מחליק: שימי לב היכן את פוסעת והיי זהירה.

לוקחים נעלי ספורט או כפכפים בשקית

מפחדת שלא תכלי לעמוד בדרישות של נעלי עקב? נועלת נעלים לשעה ואז הרגליים מתחילות לכאוב? קחי נעלי ספורט או כפכפים בשקית. לא מעט נשים מחליטות לנעול נעליים נוחות בין פגישות או עד שהן מגיעות למקום העבודה ומחליפות את הכפכפים בעקבים רגע לפני שהן נכנסות למרחב בו הן רוצות להרשים ולהראות אופנתיות. לכן לא צריך לסבול אלא למצוא את הטיימינג המתאים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: