עו"ד נהיגה למהירות מופרזת

קיבלת דוח מהירות – מתי כדאי לפנות אל עו"ד נהיגה למהירות מופרזת?

עבירות של מהירות מופרזת וגם שימוש בטלפון בזמן נהיגה הן בין העבירות החמורות ביותר ולכן גם המשטרה וגם בית המשפט מתייחסים לנושא זה בחומרה רבה. משטרת ישראל מחלקת כחצי מיליון קנסות על מהירות מדי שנה ברחבי הארץ כאשר לעתים קנס כספי עשוי להיות רק חלק מהענישה או החלק הקל שלה. במקרים חמורים יותר של עבירה על חוק זה הנהג צפוי גם לקבל נקודות שעשויות בסופו של דבר לגרום לשלילת הרישיון שלו ומעבר קורס ייעודי לפני חידוש הרישיון. כמו כן במקרים חמורים יותר זה יכול להגיע אף לזימון למשפט ואף מאסר.

מתי זה נחשב מהירות מופרזת ומהם העונשים שניתן לקבל?

מהירות מופרזת היא נהיגה במהירות מעל המותר בחוק. בדרך כלל כאשר מדובר ב5-10 קמ"ש מעל המהירות המותרת המשטרה תבליג ולא תעצור אתכם או תקנוס אתכם (אם כי הם יכולים לעשות את זה על פי החוק ולכן על תיקחו את הסיכון וגם אל תסכנו את עצמכם ומשתמשים אחרים בכביש) אולם החל מ15-20 קמ"ש המשטרה כבר לא תבליג או תרחם וככל שהמהירות תהיה גבוהה יותר מעל המהירות המותרת ותסכן את המשתמשים האחרים בכבישים, בין אם בתוך העיר ובין אם בכביש בינעירוני – הקנסות יהיו גדולים יותר, כך גם הנקודות וקצין משטרה אף יכול לשלול את הרישיון של הנהג ל30 יום.

האם ניתן לבטל או להפחית בחומרת הדו"ח?

עו"ד נהיגה למהירות מופרזת (שזה בעצם עו"ד תעבורה מתמחה בנושא זה) הינו איש מקצוע בעל ניסיון בהתמודדות עם סיטואציות משפטיות מסוג זה ויוכל במקרים מסוימים להקל בהפחתת העונש על הלקוח שלו ו/או לבטל לגמרי את הדו"ח. הוא יעבור על פרטי הדו"ח וינסה למצוא פרצות שונות וכשלים בקבלת הדו"ח ו/או בהוכחות למהירות הנהיגה של הלקוח שלו. לכן בהינתן לכם דוח על מהירות מופרזת יש לפנות באופן מידי לעו"ד תעבורה המנוסה בתחום.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: