פילאטיס

פילאטיס ברחובות – למה כולם רוצים את זה?

בעשור האחרון יותר אנשים מודעים ליכולת של אימון פילטיס לספק לגוף ולנפש את כל מה שדרוש עבר בריאות, חיטוב הגוף וחוזק של השרירים. אימון פילטיס הגיע אלינו מאירופה ומשלב אימון לחיזוק שרירי הליבה ומתיחות להגמשת הגוף, והוא כולל תרגילים לחיזוק הגוף ונשימות לאיזון והרגעת הנפש. עם מכלול כזה של יתרונות – לא פלא שרבים מחפשים סטודיו פילאטיס ברחובות או בכול מקום אחר. 

אז למה אימון פילטיס הפך לכל כך מבוקש על ידי  נשים וגברים?

מלבד היתרונות שהאימון מספק, מי שיתרגל פילטיס יחווה איכות חיים טובה יותר עם אימון שאפשר לקחת ממנו תרגילים אותם אפשר לתרגל בכול מקום. עבודה על יציבה, החזקת הבטן, נשימה נכונה, עבודה על גמישות ושאר תרגילים באימון מספקים דרך חיים, מגמישים ומאריכים את טווחי התנועה של הגוף, מאטים הזדקנות ומאפשרים גוף בריא וחטוב לאורך זמן. בשל כל היתרונות האלה יש לא מעט אנשים אשר בוחרים פילטיס ברחובות שמשלב טיפולי ספא להשלמת טיפוח הגוף לרגיעה לאחר אימון וקבלת כל הטוב שאנו יכולים לספק לגוף שלנו.

כיצד בוחרים סטודיו לפילטיס?

כאשר את בוחרת את המקום בו תתאמני נסי לשלב את האימון עם מגוון טיפולי בריאות. ברחובות תמצאי מכוני ספא המציעים שיעורי סטודיו עם מגוון רחב של שיעורים, החל מפילטיס עד יוגה, חיטוב, TRX, עיצוב, זומבה וכדומה. לאחר האימון תכלי להתפנק בטיפולי בריאות כמו עיסוי שוודי או עיסוי אבנים חמות, ולהנות ממתקנים של ספא וכולי. כך כל אחד ואחת יכולים לפנק את הגוף ואת הנפש וגם לדאוג לבריאות וכושר וגוף חזק יציב וחטוב יותר. 

לפרטים ולהרשמה היכנסו לאתר שלנו: https://www.r-c.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: