החזר מס

איך עושים החזר מס בקלות

רוצים לבחור בדרך הקלה להגיש בקשה של החזר מס? אתם רק צריכים לשלוח את הנתונים האישיים שלכם אונליין לרואה חשבון והוא כבר ידאג למלא את טופס 135 בשבילכם. לאחר שהוא יעשה את זה וישלח את הטופס והמסמכים הדרושים אל רשות המיסים, רק תצטרכו להמתין 120 ימים לקבלת הכסף.

עליכם להבין שאם אתם לא רוצים לסבך את התהליך, זה פשוט יהיה קריטי שתיעזרו בשירותיו של רואה חשבון, שכן הוא ידע בדיוק איך צריך למלא את הטופס ומהי הדרך הנכונה להגיש את הטפסים לרשות המיסים על מנת למצות את הזכויות שלכם עד תום.

אל תגישו את הבקשה ללא סיוע של רואה חשבון

במידה ואתם לא רוצים להקשות על עצמכם עם כל התהליך, תבינו כי לא יהיה כדאי לכם לנסות ולעשות החזרי מס לשכירים לבדכם, שכן אתם עלולים לשגות בדרך שבה תמלאו את הטפסים, ולבסוף זה ישחק לרעתכם. אנו בטוחים שזה משהו שלא תרצו, כך שאתם צריכים לשקול היטב את הצעדים שלכם במישור הזה.

אתם יכולים להגיש את הבקשה בסיוע של רואה חשבון מבלי שתצטרכו לצאת מהבית בכלל. יש אפשרות לשלוח את כל הנתונים אונליין לרואה החשבון ולאחר מכן לחתום דיגיטלית על הטפסים. זה יחסוך לכם זמן יקר ויהיה הרבה יותר פשוט.

תבדקו האם מגיע לכם כסף

רוצים לדעת בדיוק האם מגיע לכם כסף בחזרה מרשות המיסים? פשוט פנו אל רואה חשבון ותבררו כל מה שצריך. הוא יוכל לבדוק את המקרה שלכם באופן פרטני ולראות האם מגיע לכם לקבל החזר מס. בהתאם לכך תחליטו האם אתם רוצים להגשת בקשה לקבלת הכסף שמגיע לכם בעזרתו של רואה החשבון שיוכל לעזור לכם במקרה הזה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: