חדרי בריחה למשפחות

חדרי בריחה למשפחות – איך בוחרים בילוי משפחתי?

החוויה הגדולה ביותר של הורים היא לבלות זמן איכות עם הילדים שלהם. כל השבוע ההורים עובדים קשה, לעיתים יש להם מעט מאוד זמן איכות אמיתי לבלות עם הילדים ולרוב זה בזמן ארוחות, צפייה בטלוויזיה או ברגעים אחרים בבית. לכן הם מחפשים דרכים כיצד לייצר ולבלות זמן איכותי אמיתי, ארוך ומשמעותי עם הילדים שלהם בלי הפרעות חיצוניות. 

אפשר למצוא מגוון רחב של אפשרויות בילוי עם הילדים. כך למשל, אפשר לקחת אותם לסרטים, הצגות, תערוכות, ועוד שורה ארוכה של בילויים מסוגים שונים. כל מה שצריך לעשות זה פשוט לבחור מה הבילוי המועדף על הילדים, בילוי שההורים יכולים להתחבר אליו וליהנות ממנו. 

אחת האופציות הפופולאריות ביותר לבילוי שכזה, הם חדרי בריחה. אנחנו יכולים למצוא מגוון חדרים כאלו בכל רחבי הארץ, וכל משפחה יכולה לשריין לעצמה מקום במועד שמתאים לה, להגיע אל החדר וליהנות משעה איכותית של בילוי משותף, מאתגר ומעניין. בלי פלאפונים, בלי מחשבים רק הם והילדים. 

מה זה חדר בריחה ולמה זה מתאים למשפחות?

הרעיון של חבר בריחה הוא להפוך במובנים מסוימים משחקי מחשב למציאות. המשתתפים מקבלים תסריט מסוים עם תעלומה במרכזו, עליהם לפתור אותה תוך שעה-שעה וחצי כאשר הם נמצאים בתוך החדר ומקבלים רמזים שונים, כל רמז מוביל לרמז הבא. 

צריך לציין כאן, אנחנו יכולים למצוא חדרי בריחה למשפחות עם מגוון רחב של תסריטים מסוגים שונים. כל משפחה יכולה לבחור את התסריט המועדף עליה בהתאם לרמת העניין, האתגר וכמובן בהתאם לפרטים אחרים שיכולים להשפיע על ההחלטה. 

חדר בריחה בראשל"צ למשל, יכול להתאים לבילוי משפחתי, כי הוא דורש מהם שיתוף פעולה, יצירתיות, וכולם צריכים לעבוד ביחד כקבוצה אחת. 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: