בובות LOL

הכול על בובות LOL

אחד מהטרנדים הלוהטים ביותר בקרב ילדים היא ללא ספק בובת הLOL אשר מככבת בכל בית בו ישנן ילדות קטנות. את הבובות ניתן למצוא במגוון רחב של גדלים או דמויות והייחודיות שלהן היא אופן האריזה שלן. בובות לול לבנות מגיעות בתוך קפסולה מיוחדת אשר מסתירות את הבובה כך שלא באמת נתן לגלות מהי הדמות אשר מסתתרת בפנים. אין ספק כי גורם ההפתעה תורם רבות לייחודיות של בובת הLOL.

כל מה שרציתם לדעת על בובות LOL

לפני כמה שנים כבשה את חיינו בסערה על המדפים של צעצועים לילדים בובה מיוחדת אשר מעמדה לא ירד עד היום, זוהי בובת הLOL. עבור ילדות רבות בובה זאת הינה הגשמת חלום של ממש. הן צבעוניות ומנצנצות, בעלות עיניים גדולות ושיער במראה משתנה. הבובה מגיעה בתוך קפסולה ורודה או ביצה, תלוי בגודלה. יחד עם הבובה תוכלו למצוא בקפסולה עוד מגוון אביזרים תומכים בין אם מדובר במסרק ייחודי, בקבוק או ספל שתייה.

כמובן שלגורם ההפתעה ישנו תפקיד מכריע בפופולריות של הבובה כיוון שהדמות המיוחדת מתגלה רק בעת פתיחת הקפסולה כך שלמעשה הילדה הקטנה אינה יודעת כלל איזו בובה תצא לה בהפתעה ואין דבר מרגש יותר מהפתעות. תוכלו למצוא את הבובות במגוון רחב של גדלים החל מגודל פצפון ועד ענק, כמובן שמחירי הבובה משתנים בהתאם לגודל וכך הן בעצם מתאימות לכל כיס.

הבחירה בLOL

ילדות קטנות ובובות תמיד היו חיבור משמיים. כבר בגיל פעוט בנות רבות מוצאות את עצמן נמשכות לבובות ססגוניות ומרהיבות אשר מאפשרות להן להרגיש ממש כמו אימהות קטנות. עם השנים את בובות הבד המוכרות החליפו בובות משמעותיות יותר כאשר הטרנד האחרון הוא ללא ספק בובות הLOL. הצבעונית והמראה הקסום שלהן הפך אותן לבנות בית בחדר של כל ילדה קטנה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: